Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5516 miejsce

Kwiaty i trawy z Ojcowskiego Parku Narodowego. Zobacz zdjęcia

Na początku lipca wybrałam się do Ojcowa, gdzie śmigając na górskich szlakach cieszyłam oczy wspaniałymi widokami, przestrzenią i urodą przyrody, którą uwięziłam w kadrze fotografii. W galerii umieściłam tylko niektóre.

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Coronilla varia. Fot. Ewa Bielańska
Coronilla varia. Fot. Ewa Bielańska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

Pani Ewo,
... bardzo ładna FotoGaleria zdjęć!.))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie dzięki za chęci podarowania mi róży. Tak to bywa w świecie wirtualnym - nie wszystko jest możliwe. W tym świecie pozbawieni jesteśmy zapachu, powiewu wiatru, poczucia przestrzeni, gdy stoimi na swoim szczycie Kilimandżaro.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ładne te kwiatki.Chciałem podarować autorce różę w prezencie-niestety nie potrafię wkleić linku.5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Panie Kazimierzu za przypomnienie mi mojego "motta". Oglądając galerie Lidii N. wpadłam w zachwyt i zdumienie. Przez humorzastych dyżurujących na W24 mogłyby być nie dopuszczone do publikacji, bo przecież nie są materiałem informującym... .
Dziękuję też Panu Adamowi za korektę nazw roślin. Nazwy roślin, kwiatków zamieszczone pod zdjęciami znalazłam na jednym z portali.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.08.2010 16:46

Fotografuje od 50 lat, ale dopiero w tym roku dorobiłem się prawdziwej lustrzanki Nikon D-80. Też jeszcze się uczę, szczególnie nowego aparatu, ma niezliczone możliwości.
"Uroda przyrody jest balsamem na skołataną naszą duszę. Dostrzeganie jej powoduje, że lżej się żyje na tym świecie, którego prostotę tak skutecznie komplikuje wybujałe nadmiernie ludzkie "ego"." Te słowa Pani Ewy mogą stanowić motto życiowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcie , gdzie jest 3 Króli polskich łąk - Rumianek, Chaber i Mak podoba mi się szczególnie, bo stoją razem w rzędzie.
PS.
Ewo, a może pies kot, przyjacielem człowieka jest, a pająk? Pająk chyba nie usłucha, "do nogi" ;)))
Żartuję.
Myślę, że jeśli każdy z nas sfotografuję pajęczynkę z jej twórcą, to ona musi mieć jakęś historyjkę. Bo tak to każdy listek jest do sfotografowaniu i w każdym jest piękno. Bo jest! Ale mogę się mylić. Albo się mylę. Dlatego Ewo, głowa do góry, i masz zbyt dużo jeszcze do opowiedzenia, abyśmy zgodzili się na Twoje czarne myśli o pożegnaniach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria z pająkiem składa się z 3 zdjęć. Dla redakcji za mało. Chcieli by mieć klatka po klatce cały proces tkania pajęczyny z dokładnym dziennikarskim opisem tegoż aktu. Nie ważne jest piękno przyrody... . Widziałam gdzieś tutaj galerię (3 zdjęcia) z kotami, gdzie nie trzeba było w sposób dziennikarski udawadniać ich istnienia, poruszania się, ich procesu chodzenia po pokoju itp.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria piękna. szkoda że nie zobaczymy tego pajaka. Kilka drobnych uwag, blad w nazwie łacinkiej gożdzika powinno byc deltoides. Niezwykly kwiat to bardzo popularny wszędzie pszeniec gajowy - rzeczywiście niezwykły z bliska. Stokrotka - to zapewne jakis gatunek astra, nie podejmuję sie na szybko oznaczenia. Trawa w Dolinie Pradnika, to nie trawa ale wiązówka błotna
Serdecznosci - adam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fotografie ukazujące pająka tkającego pajęczynę (czyż nie jest to informacja ?) zostały odrzucone z taką oto motywacją: "Przykro Mi ale muszę niestety odesłać materiał. Nie ma on charakteru informacyjnego a takie staramy się promować w serwisie." Odpisałam: "Czyżby fotografia nie miała charakteru informacyjnego ? W tym przypadku informuje wszystkich jak powstaje pajęczyna... Takie niby nic, lecz w pomieszaniu i poplątaniu życia politycznego, informacja na fotografii jest bardzo adekwatna do rzeczywistości, lecz nie będę jej upolityczniać."
Za dużo polityki, za dużo pyskówek, za dużo złych, tragicznych wiadomości. Niektórzy mają tutaj tego (generalnie) dość, dlatego wolą odetchnąć patrząc np. na fotografie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.08.2010 13:11

Trochę smutno, podejrzewam że wiele jeszcze tematów wykruszy się bo będą mało zajmujące, mniej poczytne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.