Facebook Google+ Twitter

Kwiecień pełen premier. Sprawdź kinowe nowości!

W tym miesiącu swoją premierę miały już takie filmy jak "Droga do zapomnienia", "Sarila", czy "Kochanie, chyba Cię zabiłem". Jednak, to nie koniec. Sprawdź, co jeszcze pojawi się w kinach!

plakat / Fot. filmweb.pl"Niebo istnieje... naprawdę"
Dramat

Prawdziwa historia czteroletniego chłopca Coltona Burpo, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. W ciągu najbliższych kilku miesięcy po operacji, bohater opowiada rodzicom o niezwykłej podróży którą odbył, gdy jego ciało leżało na stole operacyjnym. Colton opowiada o wizycie w niebie, wspomina historie ludzi spotkanych w zaświatach, opowiada o zdarzeniach przed jego narodzinami, a także mówi o spotkaniu ze zmarłymi członkami rodziny. Te niesamowite historie bohater opowiada z dziecięcą niewinnością.
W filmie wystąpili Greg Kinnear, Kelly Reilly, a także Connor Corum w roli Coltona. Premiera już 18 kwietnia.

plakat / Fot. filmweb.pl"Inna kobieta"
Komedia

Film w reżyserii Nicka Cassavetesa, twórcy słynnego "Pamiętnika", opowiada historię o potrójnej zdradzie. Mężczyzna mający żonę i kochankę zdradza je z trzecią kobietą. W związku z tym kobiety łączą swe siły, by dać mu nauczkę.
W filmie występują: Cameron Diaz, Kate Upton i Leslie Mann.
W komedii pojawi się również artystka Nicki Minaj.
Premiera: 25 kwietnia

plakat / Fot. filmweb.pl"Locke"
Dramat/Thriller

Film zwraca uwagę na to, jak szybko i dramatycznie życie człowieka może się zmienić podczas zwykłej jazdy samochodem z Birmingham do Londynu. Ivan Locke ma cudowną rodzinę, wspaniałą pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Wystarczył jeden telefon by jego życie obróciło się o 360 stopni.
W produkcji występują Tom Hardy, Ruth Wilson, Andrew Scott. W kinach już od 11 kwietnia.

plakat / Fot. filmweb.pl"Gabriel"
Familijny

Polska produkcja opowiadająca historię dwunastoletniego Tomka, który mieszka z dziadkami. Chłopiec interesuje się wyścigami gokartowymi, a jego jedynym przyjacielem jest mechanik samochodowy. Pewnego dnia opuszcza dom i wyrusza na poszukiwania ojca. Podczas podróży zaprzyjaźnia się z Gabrielem i razem stawiają czoła przygodom. Tomek jest coraz bliżej odnalezienia ojca, a także odkrycia tajemnicy Gabriela.
Na ekranie zobaczymy Jana Rotowskiego, Natana Czyżewskiego, a także Jowitę Chwałek. Film pojawi się w kinach już 11 kwietnia.

plakat / Fot. filmweb.pl"Namiętność"
Kryminał/Thriller

Opowieść o śmiertelnej walce o władzę między dwiema kobietami biznesu. Christine (Rachel McAdams) łatwo wchodzi w relację z tymi, którzy posiadają pieniądze. Uwielbia sprawować kontrolę nad młodszą protegowaną Isabelle (Noomi Rapace), która jest niewinna i urocza. Jej głowa jest pełna ciekawych pomysłów, które jednak kradnie jej szefowa. Christine wprowadza młodszą kobietę w świat manipulacji, uwodzenia, poniżania, a kiedy Isabelle ląduje w łóżku z jednym z kochanków szefowej, między kobietami wybucha wojna.
Kryminał pojawi się na ekranach kin już 11 kwietnia.

plakat / Fot. filmweb.pl"Salvo. Ocalony"
Dramat/Kryminał/Romans

"Salvo" to filmowy debiut reżyserskiego duetu dwóch włoskich reżyserów – Fabio Grassadonii i Antonio Piazzy. Opowiada historię pozbawionego uczuć trzydziestolatka, który należy do sycylijskiej mafii. Zakrada się do domu innego mafioza w zemście za nieudany zamach na jego życie. Przypadkowo spotyka tam Ritę, niewidomą dziewczynę, która mimowolnie jest świadkiem morderstwa jej brata. Salvo porywa dziewczynę, nie zdając sobie sprawy, że się w niej zakocha.
Film pojawi się w kinach 25 kwietnia.

plakat / Fot. filmweb.pl"Kiedy umieram"
Dramat

Pozornie zwyczajna historia rodziny, która za wszelką cenę dąży do tego, by spełnić życzenie matki (Beth Grant) i pochować ją w pobliskim mieście. Akcja filmu obsadzona jest w realiach Południa lat 30. Historia aktualna do dziś, nie tylko w Ameryce.
W obsadzie filmu znalazł się James Franco, jednocześnie będąc reżyserem i scenarzystą produkcji. Dramat będzie można zobaczyć w kinach już 11 kwietnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.