Facebook Google+ Twitter

Kwietniowy Ring Bulletin - ściągnij za darmo!

Ukazał się kolejny numer bezpłatnego, jedynego w Polsce miesięcznika pięściarskiego - Ring Bulletin. Kogo wyróżniono tytułem "Golden Glove"? Sprawdź!

Okładka najnowszego numeru Ring Bulletin / Fot. Ring BulletinJak co miesiąc, redakcja kierowana przez Krzysztofa Kraśnickiego uhonorowała szczególne osiągnięcia, którymi w marcu żyli miłośnicy szermierki na pięści (cały numer można bezpłatnie pobrać TUTAJ ).

"Golden Glove" marca dla pięściarza zawodowego przyznano Łukaszowi Wawrzyczkowi (17-1-2, 2 KO), który wyróżnił się dobrą postawą w ostatnim starciu z reprezentantem Słowenii - Pavolem Garajem.

Pięściarzem olimpijskim marca został wybrany Kazimierz Łęgowski: 19-letni, najmłodszy mistrz Polski, który z powodzeniem idzie śladami utalentowanego brata - Marcina.

Rękawicę przyznano również Karolinie Michalczuk, która na przestrzeni lat niejednokrotnie udowadniała, iż jest jedną z najlepszych pięściarek nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Marcowe "Golden Gloves" / Fot. Ring BulletinPo raz drugi na listę trenera miesiąca wpisał się Tomasz Różański. Podczas ostatnich bokserskich zmagań w Zawierciu - w których wystartowało jedynie trzech jego podopiecznych - każdy z nich... znalazł się na podium (Mateusz Polski - złoto, Marcin Latocha - srebro, Radomir Obruśniak - brąz).

Mianem arbitra marca doceniono Sławomira Milczarka, który doskonale wywiązywał się ze swej roli podczas zakończonych niedawno mistrzostw Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.