Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17476 miejsce

Kwietniowy spacer po Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy

Wyspa Młyńska, od początków powstania Bydgoszczy w XIV w., ulokowana była w centrum miasta. Od kilku lat trwają prace, które mają za zadanie zrewitalizować zaniedbany rejon i nadać zabytkowemu miejscu dawne znaczenie.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Jeszcze kilka lat temu Wyspa Młyńska była miejscem, w które wieczorami nie należało się zapuszczać. Fot. Marek Wiśniewski
Jeszcze kilka lat temu Wyspa Młyńska była miejscem, w które wieczorami nie należało się zapuszczać. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
pomorze.naszemiasto.pl


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bydgoszcz była bardzo zaniedbana, a na wyspie była jedna wielka impreza i to w niezbyt dobrym stylu. Obecnie sytuacja się odmieniła, ale do dawnej świetności z łódkami z żaglami, parostatkami i łodziami wiosłowymi jeszcze nam daleko. Jest jednak już gdzie zacumować, a to duży plus:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze zastanawiałem się w tamtych czasach (gdy to miejsce było jeszcze "nie ucywilizowane"...) jak to jest, że w innych miastach np. we Wrocławiu można było zagospodarować podobne zakątki, a w Bydgoszczy i w wielu innych miastach Polski się nie udawało?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Urokliwe miejsce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.