Facebook Google+ Twitter

Kwinto, dolnośląski gangster ujęty

Dariusz N. zwany Kwinto, poszukiwany europejskim nakazem aresztowana i dwoma listami gończymi zdjęty został przed galerią handlową w Świdnicy. Ukrywał się od 2015 roku. Na jego koncie są najcięższe przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

 / Fot. Archiwum CBŚPPolicjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Opolu oraz łowcy cieni z CBŚP ustalili, że poszukiwany 33-letni Dariusz N. przebywa w Świdnicy.

Śledzili jego poczynania. Chodzili za nim od rana do nocy. Z uwagi, że może on dysponować bronią skrupulatnie zaplanowano miejsce zatrzymania, miejsce bezpieczne dla osób postronnych.

 / Fot. Archiwum CBŚPKryminalni i policjanci z CBŚP wspomagani przez opolskich antyterrorystów zorganizowali zasadzkę. Dariusz N. nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Błyskawicznie został obezwładniony, pojawiły się kajdanki.

Wkrótce doprowadzony go do Prokuratury Rejonowej w Lubinie.

Mężczyzna jest podejrzewany o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. 33-latek na swoim koncie ma obrót narkotykami, wymuszenia rozbójnicze, pobicia i niszczenie mienia.

 / Fot. Archiwum PolicjiDwukrotnie brał udział w napadach z bronią w ręku.

Kwinto został tymczasowo aresztowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.