Facebook Google+ Twitter

Kyocera ECOSYS M3550idn uhonorowana nagrodą „Blue Angel”!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-19 18:21

Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3550idn otrzymało certyfikat „Blue Angel” -najstarsze i jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień na świecie, przyznawane produktom szczególnie przyjaznym środowisku naturalnemu.

Tytuł „Blue Angel” jest nadawany przez grono wybitnych niemieckich ekspertów w dziedzinie ekologii i ochrony konsumenta. Jest to już kolejny taki certyfikat, przyznany urządzeniu Kyocera.

„To wyróżnienie potwierdza najwyższą dbałość o środowisko i troskę o zrównoważony rozwój, jakie przyświecają inżynierom Kyocera przy projektowaniu urządzeń. Opatentowana przez Kyocerę technologia Ecosys – czyli unikalne połączenie ekonomii i ekologii, ujętych w jeden spójny system – to wyróżnik wszystkich oferowanych przez Kyocerę drukarek i urządzeń MFP. Cieszymy się, że z Blue Angel to doceniła” powiedział Michał Gembal, Dyrektor Marketingu Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Technologia Ecosys oznacza m.in. oddzielenie bębna od pojemnika z tonerem. Podczas eksploatacji wymienia się tylko toner, a nie jak w przypadku tradycyjnych rozwiązań, kasetę tonera wraz z bębnem. W swoich produktach Kyocera stosuje niezwykle trwały bęben ceramiczny, który w niektórych urządzeniach wystarcza nawet na pół miliona wydruków, bez konieczności wymiany. Pozostałe podzespoły urządzeń są również zaprojektowane tak, aby były trwałe i oszczędne. Wszystko to sprawia, że spadają koszty eksploatacji, a zwiększa się dbałość o środowisko. Ze względu na zdecydowanie mniejszą liczbę powstających w trakcie eksploatacji odpadów, wpływ urządzeń Kyocery na środowisko jest nieporównywalnie mniejszy niż rozwiązania konkurencji.

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3550i charakteryzuje się niezwykle szybkim wydrukiem wynoszącym do 50 stron na minutę i stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników obsługujących duże nakłady wydruków. Dzięki opcjonalnym, dodatkowym kasetom na papier, ten model Kyocery jest w stanie pomieścić do 2600 arkuszy. Platforma HyPAS™, w którą zostało wyposażone urządzenie, zapewnia bezproblemową integrację z istniejącą w biurze infrastrukturą, a duży 7-calowy kolorowy ekran gwarantuje łatwą i przyjemną obsługę.
Kyocera ECOSYS M3550idn jest dostępna w sieci sprzedaży Arcus SA, wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.
Więcej informacji na temat produktu:
http://arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-monochromatyczne/ecosy-1
http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysm3550idn.html

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.
(Łukasz Grzelec)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.