Facebook Google+ Twitter

Kyocera ECOSYS P2035d wyróżniona przez ekspertów Buyers Lab.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-13 14:18

Drukarka nabiurkowa Kyocera ECOSYS P2035d wzorowo przeszła dwumiesięczne, testy na wytrzymałość, przeprowadzone przez jedną z najbardziej niezależnych organizacji w dziedzinie badań i analiz urządzeń drukujących, Buyers Laboratory Inc.(BLI)

W podsumowaniu testów eksperci podkreślili m.in. wysoką wydajność oraz niezwykle niskie koszty eksploatacyjne urządzenia. Po wydrukowaniu w ramach testów 25 tysięcy stron, badacze obliczyli, że w warunkach niemieckich koszt wydruku jednej strony wyniósł zaledwie 1,7 eurocenta.
„Bardzo cieszymy się, że Buyers Laboratory potwierdziło wysoką wartość użytkową drukarki Kyocera ECOSYS P2035d i rekomenduje ją jako jeden z najlepszych produktów na rynku. Warto podkreślić, że według naszych szacunków, w warunkach polskich koszt wydruku jednej strony na tym urządzeniu jest jeszcze niższy i wynosi zaledwie 7 groszy” – powiedział Łukasz Rumowski, Dyrektor Działu Rozwoju Produktu Arcus S.A., wyłącznego przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.
Kyocera ECOSYS P2035d to monochromatyczna drukarka A4, przeznaczona dla małych i średnich firm. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz specjalnemu trybowi cichej pracy, urządzenie idealnie sprawdzi się nawet w niewielkich przestrzeniach biurowych. Drukarka w standardzie posiada funkcję druku dwustronnego, która pozwala oszczędzać papier, a komponenty o przedłużonej trwałości (m.in. ceramiczny bęben drukujący – opatentowana technologia Kyocera), zapewnia długą, oszczędną i niezawodną pracę.
„Produkty Kyocera, wprowadzane na rynek przez Arcusa, dają gwarancję najwyższej jakości i niezawodności, co zostało wielokrotnie potwierdzone testami niezależnych centrów badawczych, takich jak TUV, czy BLI. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom urządzenia, które pozwalają na efektywną redukcję kosztów, zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach” powiedział Łukasz Rumowski.
Kyocera ECOSYS P2035d dostępna jest w sieci sprzedaży Arcus S.A. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 349 zł netto. Więcej na stronach:
http://www.arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/drukarki/drukarki-monochromatyczne/ecosys-p2035d-0
http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/ecosysp2035d.html

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SAoraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.


KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.
(Łukasz Grzelec)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.