Facebook Google+ Twitter

Kyocera TASKalfa 8001i wyróżnione w testach Buyers Lab.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-24 17:17

Organizacja Buyers Laboratory Inc. (BLI), jedna z najbardziej niezależnych organizacji w dziedzinie badań urządzeń drukujących, zakończyła dwumiesięczne intensywne testy użytkowania urządzenia wielofunkcyjnego Kyocera TASKalfa 8001i.

W ich wyniku urządzenie otrzymało 4,5 gwiazdki (na 5 możliwych) w kategorii łatwość użytkowania, 4 gwiazdki w przypadku wydajności kopiowania oraz po 5 gwiazdek, w testach wydajności i jakości drukowania.

„Podstawą funkcjonowania wielu przedsiębiorstw i firm jest papierowy obieg dokumentów. Intensywne drukowanie, kopiowanie czy skanowanie to dla nich zwykła codzienność. Z myślą o nich zostało stworzone urządzenie Kyocera TASKalfa 8001i, które dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań Kyocery, pozwala na szybką, wydajną i bezawaryjną pracę, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników biznesowych” – powiedział Michał Gembal, dyrektor marketingu Arcus S.A., przedstawiciela Kyocera Document Solutions w Polsce.

Testy i porównania przeprowadzane przez ekspertów branży IT pokazują, że dzięki technologii Kyocera Ecosys koszt wydruku 1 strony na drukarce KYOCERA może być do 5 razy niższy od urządzeń konkurencyjnych. „Jest to o tyle istotne, że nawet kilka procent wszystkich kosztów ponoszonych w przedsiębiorstwie stanowią wydatki na druk i zarządzanie dokumentem. Dodatkowo, analitycy rynku IT wskazują, że co rok liczba papierowych informacji rośnie o 18 proc. do 21 proc. Dlatego warto wybierać produkty, które nie tylko gwarantują wydajną pracę ale także są oszczędne tak jak urządzenie wielofunkcyjne Kyocera TASKalfa 8001i” – zaznaczył Michał Gembal.

Kyocera TASKalfa 8001i to nowoczesne monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne. Charakteryzuje się niezwykle szybkim wydrukiem wynoszącym do 80 stron na minutę. Kyocera TASKalfa 8001i wyposażona jest w pojemne podajniki papieru, które są w stanie pomieścić do 7650 arkuszy formatu A4. Urządzenie można także łatwo konfigurować i wyposażyć w elementy opcjonalne, tak by jak najlepiej odpowiadało potrzebom użytkownika. Wśród możliwych do wyboru opcji znajduje się m.in.: drukowanie złożonych dokumentów np. broszur i ulotek trójdzielnych, drukowanie dwustronne, a także skanowanie z funkcją rozpoznawania tekstu (OCR). Platforma HyPAS™, w którą zostało wyposażone urządzenie, zapewnia bezproblemową integrację z istniejącą w biurze infrastrukturą, a duży 7-calowy kolorowy i dotykowy ekran, gwarantuje łatwą i przyjemną obsługę.

Więcej o Kyocera TASKalfa 8001i:

http://www.arcus.pl/oferta/zarzadzanie-dokumentem/produkty/urzadzenia-wielofunkcyjne/urzadzenia-monochromatyczne-7

http://www.kyoceradocumentsolutions.pl/index/produkty/product/taskalfa8001i.html


O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS SA jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. ARCUS SA i spółki zależne: T-matic Systems SA oraz ARCUS Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Czwartą spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji. Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, operatorzy pocztowi
i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.

O KYOCERA Document Solutions Europe B.V.

KYOCERA Document Solutions jest jednym z wiodących na świecie dostawców rozwiązań z zakresu zarządzaniem dokumentami. Zakres produktów i usług firmy obejmuje drukarki ECOSYS, niezawodne urządzenia wielofunkcyjne, wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i szeroki zakres rozwiązań programowych i Managed Services Document (MDS). Oferta KYOCERA Document Solutions zawiera innowacyjne produkty z komponentami o długiej żywotności. Ich użytkownicy korzystają z niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO) rozwiązań oraz wysokiej wydajności
w każdym miejscu pracy. Oferta rozwiązań i usługi Managed Document Services umożliwiają klientom zmniejszenie kosztów, pozytywny wpływ na środowisko oraz poprawę efektywności i niezawodności procesów biznesowych w tym samym czasie. Więcej informacji na stronie: www.kyoceradocumentsolutions.pl.

KYOCERA Document Solutions Inc. jest spółką zależną firmy Kyocera Corporation, która w 2009 roku obchodziła swoją 50-ą rocznicę. Zajmująca 531 miejsce na liście 2000 największych światowych firm notowanych na giełdzie magazynu Forbes, Kyocera jest wiodącym producentem nowoczesnej ceramiki, komponentów elektronicznych, ogniw słonecznych i elektronicznego sprzętu biurowego. Długoterminową strategią wzrostu KYOCERA są działania wspierające sektory telekomunikacji, przetwarzanie informacji, ochrony środowiska oraz poprawy jakości życia.
(Łukasz Grzelec)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.