Facebook Google+ Twitter

La Liga: Barcelona proponuje Guardioli przedłużenie kontraktu "1+1"

Katalońska prasa, powołując się na informacje radia RAC1, podała informację, że Pep Guardiola analizuje ofertę włodarzy FC Barcelony w sprawie przedłużenia umowy o kolejne dwa lata. Ostateczną decyzję szkoleniowiec ma podjąć do maja.

Sonda

Czy Guardiola przedłuży kontrakt z Barceloną?

Josep Guardiola / Fot. tpower1978/Creative Commons 2.0Mundo Deportivo powołując się na doniesienia programu "Primer Toc" Radia RAC1, informuje że dyrekcja Barcy chciałaby, aby Guardiola rozważył przedłużenie umowy nie o jeden rok, a o rok z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Operacja miałaby na celu zaprzestanie ciągłych plotek na temat przyszłości Pepa, który rok w rok przedłuża umowę ze swym klubem zaledwie o jeden sezon.

Klub z Andonim Zubizarretą na czele, zaproponował taki "układ", aby sprawdzić, czy Guardiola jest w ogóle zainteresowany przedłużeniem kontraktu innym, niż to miało miejsce przez ostatnie trzy sezony.

Od dłuższego czasu nie widać postępów w rozmowach, przez co rodzą się przeróżne pogłoski o odejściu Pepa (mają o tym świadczyć także konferencje prasowe mistera Barcy, który podczas nich mówi, że liga jest już przegrana). Padło jednak zapewnienie, że zwlekanie z decyzją to tylko i wyłącznie dłuższa analiza umowy przez samego Guardiolę.

Klub w każdej chwili będzie oczekiwał na odpowiedź trenera pierwszego zespołu z Katalonii, aczkolwiek ze względu na napięty terminarz Barcy, każe wnioskować, że decyzja nie zapadnie szybko (najprędzej w maju). RAC1 dodaje, że zarząd poczeka nawet do końca sezonu i wtedy też spodziewana jest ostateczna decyzja Pepa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.