La Liga: Granada dokończyła "niedokończone" spotkanie z Mallorcą

W środowy wieczór, gdy do swoich spotkań szykowali się "mocarze" z Ligi Mistrzów, mecz w lidze hiszpańskiej musiały dokończyć Granada i Mallorca. W 30 minut, które obie drużyny musiały dograć do końca spotkania, Mallorca zdołała strzelić wyrównującą bramkę i ostatecznie zremisować z Granadą 2:2.

O tym co działo się w Granadzie pisaliśmy tutaj oraz w tym miejscu.

Przy pustych trybunach granadyjskiego stadionu, beniaminek ligi podejmował ponownie przyjezdnych z wysp balearskich. Komisja Dyscyplinarna kazała dokończyć pozostałe 30 minut spotkania, które przed przerwaniem przebiegało na korzyść Granady.

6 minut po wznowieniu gry, Mallorca zdołała strzelić gola z rzutu karnego i doprowadziła do wyrównania w meczu. Do końca tego nietypowego spotkania, goli już nie było i Granada straciła szansę na trzy punkty, remisując z Mallorcą 2:2.

Obie ekipy po dokończeniu spotkania ani nie awansowały, ani nie spadły w tabeli La Liga. Granada utrzymała 12. lokatę, zaś Mallorca wciąż jest na miejscu 14.

Przypominamy, że już w sobotę fanów ligi hiszpańskiej, czeka nie lada gratka - El Clasico pomiędzy Realem Madryt, a FC Barceloną.[b] Specjalna zapowiedź tego emocjonującego widowiska, ukaże się w najbliższy piątek. Serdecznie zapraszam do W24.pl!

[b]Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.