2545 miejsce

La Liga: Komisja dyscyplinarna wydała wyrok w sprawie incydentu z Granady

W środę, 23 listopada, Komisja Dyscyplinarna LFP podjęła decyzję o karze dla Granady po skandalu, do którego doszło po godzinie gry tego klubu z Mallorcą. Mecz zostanie dokończony!

Kamień spadł z serca włodarzom Granady. Komisja Dyscyplinarna Ligi Hiszpańskiej podjęła decyzję, która na pewno satysfakcjonuje klub z Andaluzji.

W środę, Komisja Dyscyplinarna, po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych materiałów, uznała że mecz może zostać dokończony w przyszłą środę (30 listopada), ale przy pustych trybunach stadionu w Granadzie. Ponadto klub z Andaluzji zobowiązany jest zapłacić karę 6 tys. euro.

Podczas meczu Granady z Mallorcą, w 61. minucie gry, gdy rzut rożny miała ekipa przyjezdnych, a gospodarze prowadzili 2:1, boczny arbiter został trafiony parasolem w policzek. Spotkanie przerwano i w niedzielny wieczór już nie wznowiono.

Aktualizacja: Komitet Dyscyplinarny zdecydował o wznowieniu spotkania Granada - Mallorca, lecz spotkanie ma zostać dokończone dopiero 7 grudnia.

Źródło: As.com

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.