Facebook Google+ Twitter

La Liga: Manuel Preciado nie jest już trenerem Sportingu Gijon

Charyzmatyczny trener Asturyjczyków został zdymisjonowany przez zarząd klubu z Gijon. Powodem tej decyzji były słabe wyniki drużyny w obecnym sezonie.

Manuel Preciado - były już trener Sportingu Gijon. Człowiek, który potrafił powstrzymać samego Jose Mourinho. / Fot. Dhomba, domena publicznaWe wtorek około godz. 13.00 zarządcy Sportingu Gijon zorganizowali konferencję prasową, na której ogłosili, że Manuel Preciado nie jest już szkoleniowcem asturyjskiej drużyny. Decyzja nie jest zaskoczeniem - Sporting zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli. Gorsza jest tylko Zaragoza.

"To nie to samo, ale nie chciałbym, by było to traktowane jako dymisja, tylko jako zmiany na ławce trenerskiej" - powiedział prezydent klubu z Gijon Manuel Vega-Arango, o czym informuje madrycki AS.

Czarę goryczy dopełniła porażka Sportingu z Realem Sociedad, o czym informowaliśmy tutaj.

Preciado zagwarantował, że "Sporting pozostanie na zawsze w jego sercu". Stery po zwolnionym szkoleniowcu przejmie asystent - Iñaki Tejada, a prowadzić zespół będzie póki Sporting nie znajdzie nowego trenera. Media hiszpańskie spekulują, że nowym menedżerem asturyjskiego teamu będzie Michel - były trener Getafe, który w tym sezonie jest bezrobotny, a jego sportowy profil bardzo odpowiada włodarzom klubu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.