Facebook Google+ Twitter

La Liga: Real Madryt obawia się meczu z Osasuną w Pampelunie?

Włodarze klubu ze stolicy Hiszpanii obawiają się o swoich piłkarzy, którym spokój podczas pobytu w hotelu w przeddzień meczu z Osasuną, mogą zakłócić studenci świętujący na imprezie uniwersyteckiej. Czy wpłynie to na formę graczy "Mou"?

Sonda

Osasuna - Real Madryt. Czy studencka impreza wpłynie na poczynania Królewskich?

Real Madryt w opałach! - przynajmniej tak informuje madrycki dziennik AS, powołujący się na informacje z gazety Noticias de Navarra (pol. Wiadomości z Nawarry). Władze madryckiej drużyny są zaniepokojone faktem, że lider La Liga spędzi noc w hotelu Muga de Beloso, gdzie nieopodal odbędzie się uniwersytecka fiesta, mogąca zakłócić spokój podczas zgrupowania "Los Merengues". Impreza ma odbyć się w nocy z piątku na sobotę, dokładnie wtedy, gdy piłkarze "Królewskich" będą odpoczywać w Pampelunie przed meczem z Osasuną.

Kierownictwo hotelu zapewniło, że delegacji madryckiego klubu włos z głowy nie spadnie i ochrona zadba o bezpieczeństwo, jak i spokój we wspomnianym hotelu. Pytanie tylko, czy zatrzyma hałasy, jakie będą na pewno miały miejsce w niedalekiej okolicy.

Z czystej ciekawości sprawdziłem, jak wyglądają ceny w hotelu Muga de Beloso. Na stronie oficjalnej natrafiliśmy na "promocję" - od 120 do 400 euro za dzień. Zwłaszcza ta druga kwota to niezła obniżka cenowa. Pierwotna cena to... 1000 euro. Jak to mówią: "się gra, się ma".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.