Facebook Google+ Twitter

La Liga: Valdo: "będziemy bronić prowadzenia aż do śmierci"!

Pomocnik lidera hiszpańskiej ligi, przed meczem z Realem Sociedad, opowiada o swoich odczuciach z bycia na szczycie tabeli Primera Division.

Przed Levante nie lada wyzwanie: trzeba utrzymać osiągnięty kolejkę temu fotel lidera jednej z najlepszych lig na świecie. Pomocnik, występujący na co dzień z numerem "23", zapewnił, że klub "będzie bronił do śmierci prowadzenia w lidze", ale przyznał też, że pierwsze miejsce w tabeli to, póki co, "anegdota".

Valdo podkreślił, że "obecnym celem drużyny jest niespoczęcie na laurach, stawanie się bardziej ambitnym, zaś w szatni zespołu, jest sporo doświadczenia, które jest cenne w takich sytuacjach jak ta, w której jest się liderem ligi".

Pomocnik wyraził także lekkie niezadowolenie z faktu, że tak krótko mogli cieszyć się objęciem prowadzenia w lidze, które udało się Levante wywalczyć w niedzielę. Ze względu na napięty terminarz ligi, drużyna Valdo zagra już w środę i nigdy nie wiadomo, jak potoczą się losy spotkania i czy pozycja lidera zostanie utrzymana.

Zawodnik Levante jest jednak przekonany, że dzięki meczom co trzy dni będą mogli utrzymać dobrą dynamikę, jaką prezentują obecnie. Gracz wydaje się jednak być zaskoczony postawą swoją i kolegów, bowiem jak sam mówi "nie wie do końca jak to jest, że są w tak dobrej formie".

"Najważniejsze, to uświadamiać sobie, że każdy mecz jest swoistym finałem i dlatego trzeba go wygrać" - dodał pomocnik Levante.

W środowy wieczór, Levante, podejmie na swym stadionie zespół z Kraju Basków - Real Sociedad San Sebastian. Start meczu o godzinie 22.

Źródło: marca.com

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.