Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24360 miejsce

La Perle - nowy punkt na modnej mapie Polski

W Krakowie duet znanych projektantek odzieży Zemełka i Pirowska, wraz z projektantką biżuterii Diną de Białynia Woycikiewicz, otworzyły swój pierwszy butik.

Tuż przed oficjalnym otwarciem przychodziły pierwsze zainteresowane osoby / Fot. Fot. Wiesiek StempakOstatniego dnia marca, w samo południe, nastąpiło oficjalne otwarcie La Perle, pierwszego butiku duetu Zemełka & Pirowska z Diną de Białynia Woycikiewicz. Można tu znaleźć piękne, ręcznie wykonywane i unikatowe ubrania oraz biżuterię. Indywidualne projekty znanych w Krakowie i całej Polsce designerek, uzupełniają naturalne kosmetyki, okulary oraz obuwie. Wszystko w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

Agata Zemełka, Dina de Białynia Woycikiewicz, Anna Pirowska w wejściu do swojego butiku La Perle. / Fot. Fot. Wiesiek StempakKrakowianki chcą pokazać, że również Kraków zasługuje na takie wyjątkowe miejsce, gdzie można się umówić, przyjść zapytać o poradę, uzyskać wsparcie w doborze kreacji i dodatków. W dobrym stylu, ze smakiem i zadowoleniem. W dniu otwarcia, każdy odwiedzający otrzymywał podarunki od La Perle w postaci kosmetyków Clarena, a także słodki poczęstunek. Warto odwiedzić to wyjątkowe miejsce i znaleźć coś dla siebie.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.