Facebook Google+ Twitter

La Playa Music Bar - muzyczna plaża w Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-18 15:50

23 maja 2010 roku po raz piąty na stołecznej mapie klubów pojawi miejsce niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju. To Warszawska La Playa Music Bar, która rokrocznie, gdy tylko zaświeci mocniej słońce otwiera swoje podwoje i kusi miłośników muzyki oraz amatorów aktywnego spędzania czasu.

Warszawska La Playa Music Bar to klub muzyczny usytuowany na prawdziwej nadwiślańskiej plaży. Klub jest miejscem, które stało się atrakcyjną alternatywą dla tych wszystkich, którzy miesiące letnie spędzą w stolicy. „La Playa Music Bar” to swoiste centrum letnich aktywności na które składają się nie tylko wydarzenia muzyczne. Plaża oferuje szereg wszelkich atrakcji związanych ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Turnieje siatkówki plażowej, friesbie, rozgrywki badmintona, leżaki i kosze plażowe, to wszystko będzie czekać na Gości już od 23 maja, kiedy klub zostanie otwarty dla warszawiaków.

Jeśli choć na chwilę pragniecie wyrwać się z miejskiej dżungli, ale nie macie czasu na dalekie wycieczki, La Playa jest doskonałym miejscem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Mecz w siatkówkę na świeżym powietrzu z przyjaciółmi lub partyjka buli, wylegiwanie się na gorącym piasku, a potem wieczór przy chill-outowej muzyce lub energetycznych klimatach z egzotycznym drinkiem w ręku, to może być scenariusz jednego z waszych wakacyjnych dni.

Sezon 2010 w Warszawskiej La Playa Music Bar to codzienne wieczorne granie na plaży firmowane przez znanych polskich DJów. Dużej dawki klubowych rytmów dostarczą specjalne wieczory ze światowymi gwiazdami muzyki elektronicznej. Amatorów tego rodzaju brzmień z pewnością przyciągną tacy artyści jak: Pete Haywood (18 czerwca), Gordon Edge (26 czerwca) i David Penn (9 lipca). Miłośników Adrenaliny zapraszamy na kolejną edycję imprez Zero Gravity Night 19 oraz 31 czerwca.

Tegoroczny sezon upłynie pod znakiem aktywnego wypoczynku . 17 lipca w klubie Warszawska La Playa Music Bar odbędzie się trzecia edycja Samba Festiwal, . Ponadto w każdą niedzielę od 23 maja do końca sierpnia zapraszamy na Fiesta en La Playa czyli taneczne imprezy z salsą kubańską, LA mambo, ale także mieszankę bachaty i kizomby. 11 lipca na plaży odbędzie się Warsaw Summer Salsa Festiwal . Gorąca salsa na plaży w Warszawie? To nie żart… Startujemy w każdą niedzielę o 15.00.

Ale to nie koniec atrakcji. Dla wszystkich spragnionych aktywnego wypoczynku, klub przygotował LaPlaya Volleyball Cup - Turnieje siatkówki plażowej. Współorganizatorem cyklu imprez Fiesta en LaPlaya oraz LaPlaya Volleyball Cup jest Urząd dzielnicy Praga Północ.

„Warszawska La Playa Music Bar” to miejsce łączące rekreację, wypoczynek z wyśmienitą zabawą klubową. Ten wyjątkowy klimat, niepowtarzalny widok na Stare Miasto, bezpłatny prom, złocisty nadwiślański piasek, a wieczorem doskonała muzyka sprawią, że lato w mieście będzie przyjemnością.

Na plażę dostaniesz się bezpłatnym promem Pliszka który kursuje przez cały sezon. Szczegółowy kalendarz imprez znajdziecie na laplaya.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.