Facebook Google+ Twitter

La Toya Jackson: Wiem, kto zamordował Michaela i udowodnię to!

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-07-12 07:12

Siostra Michaela Jacksona, La Toya Jackson, jest przekonana, że jej brat został zamordowany. "Wiem, kto to zrobił i nie spocznę, dopóki ich nie dopadnę" - powiedziała 53-letnia piosenkarka w wywiadzie dla brytyjskiej gazety "News of the World".

Według niej Michael padł ofiarą spisku, którego celem było zagarnięcie pieniędzy "Króla Popu". Jak podkreśla La Toya Jackson, także jej rodzina jest przekonana, że domniemane przedawkowanie leków przez Michaela w rzeczywistości było wyrafinowanym zabójstwem.

"Dzięki prawom do swoich utworów Michael był wart ponad milard dolarów. Dlatego został zamordowany. Martwy jest wart jeszcze więcej niż żywy" - powiedziałs La Toya Jackson. Dodała, że w dzień śmierci jej brata z jego domu zniknęły kosztowności i gotówka o łącznej wartości kilku milionów dolarów.

Z kolei w wywiadzie dla brytyjskiej gazety Mail on Sunday La Toya powiedziała, że grupa "podejrzanych" osób zmusiła Michaela do podpisania kontraktu na 50 koncertów w Lodynie. Jak osoba uzależniona od leków mój brat był podatny na wymuszenia" - powiedziała piosenkarka.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca w Los Angeles. Miał 50 lat. Przyczyna jego śmierci jest wciąż badana. Najczęściej mówi się o przedawkowaniu leków, policja nie wyklucza jednak żadnej ewentualności, w tym zabójstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.