Facebook Google+ Twitter

Laboratorium Mody 2013 – zapowiedź pokazu mody SAPU

Studenci pierwszego roku SAPU zaprezentują, na pokazie mody, swoje kreacje – spektakularne kreacje z bawełnianej surówki. Pokaz "Laboratorium Mody" odbędzie się w NCK, dnia 01.06.2013, godz. 18.00.

Laboratorium Mody 2013 - plakat / Fot. KSA Co najbardziej kochamy dzisiaj w modzie? Oryginalne konstrukcje, modę artystyczną, awangardową i pełną przepychu czy modę użytkową, streetową, rzeczy wygodne, ale mające w sobie „to coś”? Premiere Vision czy Pret-a-porter?
1 czerwca o godz. 18.00 w Nowohuckim Centrum Kultury zobaczymy i to i to - spektakularne kreacje z bawełnianej surówki, stworzone przez studentów pierwszego roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.) i funkcjonalne casualowe projekty z ponadczasowego jeansu i dzianiny, wykonane przez studentów drugiego roku. Wszystkie projekty zaprezentują modelki i modele z Agencji REKLAMEX (www.reklamex.krakow.pl)
Laboratorium Mody to pokaz kreatywności tych pierwszych i perfekcji w wykonaniu tych drugich. Jest tu miejsce dla pasjonatów szaleństwa w modzie, jest też coś dla wymagającego klienta. Zderzenie podejścia do mody debiutantów z projektami studentów tuż przed kolekcją dyplomową. Moda na scenę i na ulicę i to na miarę 2013 roku.
I choć w modzie podobno wszystko już było, to studenci SAPU co roku zaskakują.
Po pokazie odbędzie się też internetowy konkurs na najlepszy projekt. Internauci będą mogli głosować na najlepszy projekt od środy 5 czerwca od godziny 15.00 do środy 12 czerwca również do godziny 15.00. Czekają atrakcyjne nagrody!
Viva la Moda!

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Agencja Modelek REKLAMEX
Partnerzy: Antalis S.A, Akcesoria Fotograficzne Foto-Tip, Biuro Reklamy i Plakatowania Koneser

Patronat medialny: empik.com, Radio Eska, Interia.pl, MaxModels.pl, Dziennik Polski, Wydawnictwo Promedia, Fashionmedia.pl, Moda&Styl, Miasto Kobiet, Barrel Fashion, kulturaonline.pl, mynight.pl, Kreatywne.pl, Moda Forum, dlastudenta.pl, Magazyn studencki MANKO, Confashion Magazine, Talent.pl, DaWanda, TUBA

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.