Facebook Google+ Twitter

"Ładujemy Akumulatory Wiary" w Andrychowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-28 12:39

Tego, jak ładują Akumulatory Wiary andrychowianie, będzie się można przekonać w piątek o godz. 18.30, w kościele p.w. św. Stanisława BM w Andrychowie na Osiedlu.

O tym jak ładują Akumulatory Wiary andrychowianie będzie się można przekonać już w piątek / Fot. PlakatJuż po raz drugi startujemy z projektem spotkań, na które zapraszamy wyjątkowych gości. Dzielą się oni z nami swoim doświadczeniem życia, doświadczeniem wiary, czy też po prostu opowiadają, jak iść przez życie łącząc pracę i wypoczynek z ewangelicznym przepisem na szczęście.

Nasz projekt zrodził się w ubiegłym roku z inicjatywy młodzieży. Odbyło się pięć spotkań, wśród których jedno poświęcone było modlitwie różańcowej z Adoracją. Trzy kolejne to spotkania z o. Leonem Knabitem - publicystą, świetnym kaznodzieją, zakonnikiem słynącym z otwartości, poczucia humoru i dobrego kontaktu z młodzieżą. Następne z panem Andrzejem Sową, który dzielił się z nami swoim świadectwem życia. Trzecie spotkanie z o. Marcinem Skowronkiem, poświęcone było tematyce kierownictwa duchowego, zniewoleń i modlitw o uwolnienie. W ramach ostatniego, ubiegłorocznego "ładowania akumulatorów wiary", razem z harcerzami i sporą liczbą uczestników spotkania, przeszliśmy Drogę Krzyżową ulicami Andrychowa.

Nasze wspólnoty, w zeszłym roku szkolnym, w całym cyklu spotkań zgromadziły ponad 1000 uczestników. Zaproszeni goście, uczestniczący w panelach dyskusyjnych, spotkali się z ciepłym przyjęciem, co pokazuje, że andrychowska młodzież jest otwarta na tego rodzaju wydarzenia. Zachęceni pozytywnym odbiorem i komentarzami, postanowiliśmy kontynuować w tym roku cykl spotkań Ładujemy Akumulatory Wiary.

W tym roku, chcemy zaproponować uczestnikom naszych spotkań, podróż po niecodziennych pytaniach, w poszukiwaniu odkrywczych odpowiedzi - mówi ks. Piotr Góra. Na dzisiejsze spotkanie z cyklu "Ładowania Akumulatorów Wiary",
organizatorzy zaprosili Pana Jana Budziaszka, który od 1965 r. jest perkusistą zespołu "Skaldowie". Po spotkaniu, będzie możliwość nabycia książek i płyt Jana Budziaszka.

W imieniu ks. Piotra i młodzieży andrychowskiej, serdecznie zapraszam na to spotkanie. Patronat nad tym spotkaniem objął J.E. ksiądz biskup Tadeusz Rakoczy.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.