Facebook Google+ Twitter

"Lady Fosse 2" w Teatrze Capitol. Tego show nie możesz przegapić!

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-02-22 19:19

W warszawskim teatrze Capitol można zobaczyć niezwykłe show "Lady Fosse 2", podczas którego najlepsi polscy tancerze porywają widzów w niecodzienną podróż w czasie.

 / Fot. mat. Teatru CapitolTytułowa Lady Fosse jest uosobieniem czaru, elegancji, kobiecego piękna i romantyzmu. Jej zmysłowość i tajemniczość wzbudza wśród mężczyzn ogromne pożądanie. Pokazują to doskonale w tańcu: Łukasz Czarnecki, Tomasz Barański, Marcin Olszewski, a także partnerujące im w scenach zbiorowych: Magdalena Soszyńska-Michno, Ewa Szabatin, Anna Bosak i Basia Zielińska.

Losy pełnej wdzięku i wrodzonej elegancji Lady Fosse nie różnią się tak bardzo od pełnej wzlotów i upadków kariery jej rówieśniczek. Ta kobieta jest ponętna, ale bywa też drapieżna. Odsłania także romantyczną stronę swojej natury, wyrażając w tańcu całą swoją istotę. Patrząc na kameralne sceny z tańczącymi partnerami, obserwujemy jak w pantomimicznych partiach widowiska ujawniają się nagle ich najbardziej ukryte pragnienia.

Tancerze występujący na deskach Teatru Capitol z miejsca zdobyli serca i dusze publiczności. Poprzez dźwięki ilustracji muzycznej, raz po raz dał się słyszeć gorący aplauz fanów Rafała Maseraka.

Ogromny sukces przedstawienia reżyser zawdzięcza idealnemu zestrojeniu ruchowemu ludzi tworzących zwarty, wzajemnie się rozumiejący zespół. Ośmioro tancerzy i tancerek zawładnęło sceną teatru Capitol do tego stopnia, że odnosiło się wrażenie, jakby znajdował się na niej niezliczony tłum. To efekt kolorowych świateł i niezwykłej scenografii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

5*! W tym czasie, nie podołam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brzmi zachęcająco, 5*. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
1979
  • 1979
  • 23.02.2012 12:17

Świetne przedstawienie i błyskotliwa recenzja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doskonały spektakl.58

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.