Facebook Google+ Twitter

Lady Gaga bije rekordy sprzedaży biletów na koncerty

Kto sądził, że Amerykanka na dobre znika ze sceny, powinen cofnąć swoje słowa. Lady Gaga przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej, na którą bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:LadyGaga-EqualityMarch.jpg / Fot. ryanjreilly's photostream/wikimediaJakiś czas temu autorka hitu "Marry The Night" ogłosiła 21 dat z europejskiej trasy Born This Way Ball, która wedle obecnej rozpiski zawita wpierw do Bułgarii już w sierpniu. Fani mogli się zaopatrzyć w bilety tam gdzie sprzedaż była już dostępna. Pod warunkiem, że byli bardzo szybcy - bilety na dwa koncerty w Wielkiej Brytanii rozeszły się w przeciągu jednej minuty. Trochę wolniej rzecz miała się z Nową Zelandią, które kupiła bilety na pierwszy koncert z trasy w ciągu czterech minut.

W najbliższym czasie fani poznają resztę miast i krajów, które odwiedzi Lady Gaga ze swoją trasą promującą płytę "Born This Way". Tymczasem całe tournee rozpocznie się już 27 kwietnia w stolicy Koreii Południowej - Seulu. Artystka w rozmowie z fanami na portalu społecznościowym Twitter zdradziła też kilka szczegółów dotyczących technicznych stron tego muzycznego wydarzenia.

Wedle tych informacji Born This Way Ball Tour będzie zaopatrzone w cztery takie same sceny przypominające ogromny zamek. Samo rozłożenie jednej z nich zajmie ekpie technicznej prawie 5 dni. Rekwizyty jakich będzie używała artystka oraz jej tancerze będa transportowane przez 60 tirów oraz 30 busów. W czasie europejskiej trasy Lady Gadze towarzyszyć będzie zespół rockowy The Darkness oraz przyjaciółka artystki - Lady Starlight, która supportowała gwiazdę pop także na Monster Ball Tour.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

IICCa
 • IICCa
 • 15.04.2012 16:10

@golizna: Uwierz mi są zauważani!! Czy tylko opierasz swoją wiedzę na tym co widzisz w telewizji lub tylko czytasz wielkie nagłówki w internecie? Wystarczy dokładniej patrzeć i więcej czytać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Golizna
 • Golizna
 • 14.04.2012 22:48

Nie zawsze - mnóstwo artystów pozostaje niezauważonych mimo wszelkich prób pokazywania jak najwięcej gołego ciała...

Komentarz został ukrytyrozwiń
IICCa
 • IICCa
 • 14.04.2012 20:49

Niestety, perwersja, golizna i ekshibicjonizm zawsze przyciągał tłumy i co widać na przykładzie Gagi nadal przyciąga.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gregory
 • Gregory
 • 14.04.2012 16:39

Ceny biletów są już mniej więcej ustalone, wystarczy spojrzeć ile kosztują w innych krajach. Patrząc na jej poprzednią trasę oraz inne koncerty w ogóle - sporych różnic nie będzie. Nie wiem ile ludzi w Polsce będzie w stanie pójść na koncert Gagi z np 450 zł...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze nie znamy cen biletów więc spokojnie - najpierw niech zostanie ustalona oficjalna data dla Polski, później będziemy się martwić czy stadion/ hala będzie zapełniona czy tez nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bożek
 • Bożek
 • 14.04.2012 13:12

Do Fana - wiele krajów, nie tylko Polska nie zapełnia tych hal i stadionów - nie wszędzie ludzi stać na tak drogie bilety.

do Alexa- dwa błędy to już ''trochę niegramatyczny artykuł''? Kurde strach dziś cokolwiek napisać. Poza t6ym Gaga jest na szczycie wciąż...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fan
 • Fan
 • 14.04.2012 13:07

Polska pewnie tak szybko nie kupi i znowu hala czy tam stadion będzie nie pełna...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Korea Południowa wykupiła bilety????

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alex
 • Alex
 • 14.04.2012 13:00

Trochę niegramatyczny ten artykuł. " Europejskiej trasie Gadze towarzyszyć będzie zespół..."? Chyba raczej trasie GAGI :) Albo: "Podczas europejskiej trasy Gadze...".
"Fani mogli się zaopatrzyć..."- lepiej brzmiałoby "Fani mogli zaopatrzyć się...". Ogólnie, artykuł zawiera trochę błędów :)
Ale co do Gagi - świetnie, wierzę, że w ciągu tej trasy wyda kolejny singiel lub EP-kę i powróci na szczyt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.