Facebook Google+ Twitter

Lady Gaga już niedługo na koncercie w Polsce!

Fani amerykańskiej wokalistki niech rezerwują sobie w kalendarzu 26 listopada, bo wtedy to w Trójmieście, w Hali Widowiskowej Gdańsk-Sopot wystąpi najbardziej oryginalna artystka XXI wieku! Nie możecie tego przegapić!

To będzie pierwszy i zapewne jedyny koncert Gagi w Polsce. Przystanek Trójmiasto pojawi się w ramach wielkiej trasy "Monster Ball", która rozpoczyna się już dziś w Sztokholmie. Trasa promuje ostatni album artystki "The Fame Monster". Na mapie europejskich miejsc, które odwiedzi Lady Gaga znalazły się też Niemcy, Francja i Wielka Brytania.

Przedsprzedaż biletów - 12 maja od 10 na LiveNation.pl, potrwa do 13 maja do godz. 15. Ogólnopolska sprzedaż rozpoczyna się 14 maja o godz. 10 poprzez strony LiveNation.pl, Eventim.pl oraz punkty sprzedaży Eventim.Lady Gagi chyba przedstawiać nie trzeba, ale dla tych mniej zorientowanych w świecie muzycznego show-biznesu dodam, że ta pani to autorka takich przebojów, jak "Just dance", "Poker face" czy ostatniego singla nagranego wspólnie z Beyonce "Telephone". Gaga to również najbardziej znana właścicielka kosmicznych strojów scenicznych i oryginalnego wizerunku artystycznego.


Źródło: http://www.rmf24.pl/kultura/news-lady-gaga-wystapi-w-polsce,nId,276245

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.