Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26895 miejsce

Lady Gaga obchodzi dziś 26. urodziny

Jedna z najbardziej rozpoznawanych artystek XXI wieku obchodzi dziś swoje 26. urodziny. Dzień urodzin Lady Gagi świętują także jej fani z całego świata.

Urodzona 28 marca 1986 roku Gaga, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najciekawszych artystek ostatnich lat. Na swoim koncie ma trzy albumy studyjne: "The Fame", "The Fame Monster" (reedycja albumu The Fame) oraz "Born This Way".

Choć media lubią opisywać Gagę i jej efektowne rekordy w liczbach, fani wolą słowami mówić o tym na czym polega jej fenomen i wielka sława jaką osiągnęła w ciągu czterech lat kariery. Swoje uznanie dla gwiazdy wyrażają w milionach filmików oraz listów, które wysyłają Amerykance o włoskich korzeniach w dniu jej urodzin. O święcie Gagi nie zapomniały także polskie ''Małe Potwory'' (tak pieszczotliwie nazywa Gaga swoich fanów) i stworzyły dla swojej idolki urodzinową książkę. Prezent polskich fanów zorganizowany przez Oficjalny Polski Fanklub GagaFace.pl dla Lady Gagi zobacz pod tym linkiem

Jak gwiazda pop będzie obchodzić swoje 26. urodziny? Artystka zdradziła jakiś czas temu, że wyprawi z tej okazji tradycyjną i popularną wśród Latynosów uroczystość zwaną Quinceañery. W krajach latynoamerykańskich jest to huczna impreza, której bohaterkami są 15-letnie dziewczęta wchodzące w dorosłość.

Urodziny są odpoczynkiem artystki od pracy, która zajmuje Gagę od wielu miesięcy. Wokalistka dopracowuje bowiem do szczegóły związane z jej nadchodzącą trasą koncertową Born This Way Ball, która zadebiutuje już 27 kwietnia 2012 roku w Koreii Południowej.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bartek
  • Bartek
  • 28.03.2012 21:07

Możnaby tak powiedzieć o każdej artystce/artyście, ale nie o to tu chodzi. Gaga jest ceniona i ma za co być ceniona, jest ciekawa, dziwna, intrygująca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 28.03.2012 20:53

Gdyby świat miał nigdy nie poznać efektów działalności artystycznej pani o pseudonimie sceniczno-estradowym "Lady GaGa" to wcale by nie stał się ani lepszy ani gorszy a tak to chociaż jest bardziej różnorodny.
Jeśli ma to być wartość sama w sobie to pani GaGa w swoim bilansie po stronie "Ma" już może odhaczyć jeden prawdziwy sukces.
Mk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.