Facebook Google+ Twitter

Lady Gaga spotkała się z dziećmi zarażonymi HIV

Gwiazda odwiedziła siedzibę fundacji NAZ, która zajmuje się pomocą na rzecz chorych na AIDS oraz zarażonych wirusem HIV. Organizacja prowadzi także program edukacji w zakresie zdrowego współżycia seksualnego.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Lady_Gaga_2011_Monster_Ball.jpg / Fot. Gn!pGnop/CC 2.0Jak podaje magazyn "Today In India", spotkanie odbyło się bez udziału mediów.

GaGa spędziła z dziećmi 2 godziny. Założyciel fundacji Anjali Gopalan powiedział:
To było zupełnie świeże i zaskakujące. Mało kto jej pokroju zrobił coś takiego wcześniej.

Niespodzianki się jednak nie kończą. Lady Gaga nie chciała siedzieć na krześle przeznaczonym dla niej, spoczywając na podłodze w otoczeniu dzieci. Większość starszych podopiecznych była dobrze przygotowana do wizyty, ponieważ spędziła kilka godzin w Google szukając informacji o piosenkarce.

Dlaczego tak się ubierasz? - zapytał dwunastoletni chłopiec. Czuję, że to ja, stroje wyrażają moja osobowość, to kim jestem - odparła artystka. Dodała też, że to, iż ludzie żyją w tradycjonalistycznych rodzinach nie oznacza, że są szczęśliwi.

Lady Gaga przypominała własne dzieciństwo mówiąc, że nie doceniała swoich rodziców i widzi to dopiero z perspektywy czasu.

Prezentem od piosenkarki dla 23 podopiecznych Anjali'a Gopalana był 64-calowy telewizor, konsola PlayStation, filmy oraz okulary 3D.

Dzieci poprosiły Lady Gagę by zaśpiewała dla nich. Artystka wykonała legendarny utwór Born This Way.

To było piorunujące powiedział Gopalan . Nie było żadnej muzyki, ale jej głos był tak czysty i mocny, że aż włosy dęba stają. Energia i światłość jaką wniosła Gaga daje nam siłę - dodaje.

Zobacz zdjęcia!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

john
  • john
  • 03.02.2012 22:24

ależ się rzuciła! szok! cały durnowaty świat mass-mediów za darmo jej pali reklamę... żenada

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.