Facebook Google+ Twitter

Lady Gaga w teledysku do utworu "Perfect Illusion" (wideo)

Po ostatnim, średnio przyjętym przez krytyków i media solowym albumie "Artpop", niektórzy postawili na kontrowersyjnej artystce krzyżyk. Jak się okazuję niepotrzebnie, bo własnie ukazał się teledysk do singla promującego jej najnowszy album

 / Fot. Teledysk - Perfect IllusionStefani Germanotta, bo tak właściwie nazywa się artystka. Swój pseudonim sceniczny zaczerpnęła od przeboju zespołu Queen - Radio Ga Ga.

Zadebiutowała w 2008 roku albumem "The Fame". Oryginalny wizerunek oraz kontrowersje teksty piosenek, szybko sprawiły że o dziewczynie z Nowego Jorku zrobiło się głośno. Jej utwory takie jak "Bad Romance" czy "Poker Face" to już klasyki nowoczesnego popu.

Po wspomnianym debiucie, wydała przebojowy album "Born This Way", który promował mroczny teledysk do utworu o tym samym tytule. Niestety na tym dobra passa artystki się zakończyła, gdyż kolejne albumy: "Artpop" oraz nagrany wspólnie z legendą jazzu Tony'm Bennett'em "Cheek to Cheek", przeszły bez oczekiwanego echa.

Pod koniec wakacji, Lady Gaga ogłosiła swój powrót. W pierwszej połowie września w stacjach radiowych zadebiutował utwór "Perfect Illusion" promujący piąty album artystki "Joanne". Od dzisiaj w sieci jest dostępny również promujący go teledysk.

Wideo wyprodukowała Andrea Gelardin, która wcześniej pracowała z artystą nad realizacją nagrań z tras koncertowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.