Facebook Google+ Twitter

Lady Gaga zacznie... udzielać ślubów

Jak donosi brytyjski magazyn "Heat" Lady Gaga już niedługo zacznie udzielać ślubów parom homoseksualnym. Ceremonie mają się odbywać na scenach trasy koncertowej "The Monster Ball Tour".

Lady Gaga na Krajowym Marszu Równości (USA) / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:LadyGaga-EqualityMarch-Crop.jpg&filetimestamp=20091128161954Jak podaje strona http://www.showbizspy.com/article/211892/lady-gaga-wants-to-perform-same-sex-marriages.html Lady Gaga znana z nietypowych pomysłów nie przestaje szokować. Nie bez powodu nazywana jest "drugą Madonną", ta bowiem jako pierwsza postawiła na mocne wrażenia wykorzystując symbole religijne podczas koncertu.

Gaga zaangażowana jest szczególnie w życie mniejszości seksualnych. Im zawdzięcza po części swój sukces. Pierwsze koncerty dawała w gejowskich klubach. Gdy osiągnęła tytuł gwiazdy światowego formatu, postanawia odwdzięczyć się tym, dzięki którym stała się sławna.

Jak donosi "Heat" piosenkarka rzekomo wykupiła kurs, po którym będzie mogła udzielać ślubów. Zamierza to robić tylko w przypadku par homoseksualnych. Ceremonie maja być jednym z elementów trasy koncertowej wokalistki. Wystarczy, że para zgłosi się do organizatorów koncertu i będzie mogła złożyć małżeńską przysięgę na scenie - na oczach kilku tysięcy fanów piosenkarki.

Niewątpliwie cenne jest jej zaangażowanie, by bronić mniejszości seksualnych przed dyskryminacją. Ale czy ludzie są gotowi na taki szok? Pozostaje nam tylko śledzić kolejne odsłony "Monster Ball Tour".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Świat na głowie staje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

wow, podziwiam ją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.