Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3949 miejsce

Lady Gaga zaprezentowała nowy utwór z albumu "Joanne" (wideo)

Ruszyła przedsprzedaż piątego albumu Lady Gagi - "Joanne", a wraz z nią artystka zaprezentowała nowy utwór "Million Reasons".

 / Fot. Okładka promo singla Piosenka udostępniona przez artystę to spokojna ballada z elementami country. Producentami utworu oprócz samej Lady Gagi są Mark Hillary, Lindsey Ronson oraz BloodPop.

Utwór "Million Reasons" jest kolejnym po "Perfect Illusion" promującym najnowszą płytę artystki, zapowiadaną przez nią jako jej najbardziej osobiste wydawnictwo.

Nazwa albumu jest hołdem dla siostry mojego taty, która zmarła w wieku 19 lat. Jej śmierć pozostawiła w jego rodzinie i życiu ból, którego nigdy nie uśmierzą. Kiedy wróciłam do zwykłego życia, spędzania czasu z przyjaciółmi oraz z rodziną, zrozumiałam, że przeżycia w naszej rodzinie, nasze wyzwania i nasz hart sprawiły, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Ona jest kobietą z mojej przeszłości, która pomaga mi stawać się bardziej szczerą wersją siebie. - mówi na temat pyty artystka.

Utwór "Million Reasons" dotarł do pierwszego miejsca polskiego iTunes. Cały album "Joanne" trafi do sprzedaży już 21 października.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.