Facebook Google+ Twitter

Lady Gaga zjada różaniec w nowym teledysku

W nowym teledysku do piosenki ''Alejandro'', Gaga prezentuje co sądzi o dyskryminacji homoseksualistów. W klipie gwiazda zjada różaniec oraz wije się namiętnie na łóżku z mężczyznami.

Screen z teledysku / Fot. You TubeNa nowy klip amerykańskiej gwiazdy o włoskich korzeniach czekali nie tylko jej fani. Każdego zapewne interesowało, co tym razem pokaże królująca nieprzerwanie od 2 lat Lady GaGa. Słynąca z kontrowersyjnych klipów oraz strojów gwiazda i tym razem nie przebiera w środkach - w nowym teledysku do piosenki ''Alejandro'', Lady Gaga zjada między innymi różaniec oraz wije się namiętnie z mężczyznami na łóżku.Swoim nowym obrazem artystka chciała pokazać między innymi stosunek ludzi i Kościoła do mniejszości homoseksualnych, których sama jest ulubienicą. Artystka potępia wszelkie represje wobec osób o odmiennych skłonnościach seksualnych i twierdzi, że o prawa homoseksualistów będzie walczyć do końca życia.

Jak na ten klip zareagują widzowie? Zobaczymy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Witam wszystkich to mój pierwszy post. Ja jestem z zupełnie z innego kręgu muzycznego ale powiem jedno wg. mnie Lady Gaga ma cos w sobie,działa z klipem;). Dla mnie to co robi wizualnie to sztuka krótkie artfilmy. Akurat ta piosenka że tak powiem muzycznie uważam jest miałka ale jak wyreżyreowany teledysk; inna sprawa że może wzbudzać kontrowersje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A z czego był ten różaniec?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie, że i tak można - ale pisząc to tu, jest nadzieja, że i inni wezmą sobie te uwagi do serca, albo chociaż co nieco przypadkiem zapamiętają. A takie poprawianie cichaczem niewiele uczy - no chyba, że samego autora. Poza tym po to chyba jesteśmy społecznością, żeby prowadzić wspólny dialog i uczyć się wzajemnie na swoich błędach. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za uwagi, Asiu. Ja mam jedynie zastrzeżenie co do twojego redaktorstwa- jakieś pół roku temu pewna inteligentna redaktora z tej strony, która w tym roku została uchnorowana została tytułem dziennikarza obywatelskiego roku, powiedziała mi, że od tego też macie te tabliczki by teksty poprawiać, po cichu. Redaktor żadnego szanującego medium najpierw poprawia, potem informuje o tym autora, ale tu... no cóż, no coment;) Niemniej dziękuję;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że klip, bo chyba nie tekst. Chociaż - trzeba przyznać - jest zadziwiający. Tyle błędów w tak niewielu zdaniach - to naprawdę nie zdarza się często.
Ale może po kolei:
"Gaga prezentuje co sądzi o represjach dla homoseksualistów" - prezentuje, co sądzi? Jeśli już, to z przecinkiem, choć lepiej brzmiałoby "pokazuje, co sądzi" albo "prezentuje swoje poglądy na temat/odnośnie/w sprawie", itp. Poza tym "represje dla homoseksualistów" też nie są poprawne, prędzej: represje wobec homoseksualistów.
"W klipie gwiazda zjada między innymi różaniec" - z tego zdania wynika, że zjada coś jeszcze. A przecież nie zjada.
"Każdy zapewne interesował się co znowu wymyśli" - to nie jest styl wypowiedzi dziennikarskiej.
"Słynąca kontrowersyjnych klipów" - z kontrowersyjnych klipów. Ja wiem, że to tylko literka uciekła, ale każdy autor jest odpowiedzialny za swój tekst. Czasem warto go przeczytać choćby i 5x, żeby takich wpadek unikać. Tym bardziej, że dalej jest "zjada miedzy innymi" - tym razem ogonek.
"Swoim nowym obrazem u artystka chciała pokazać" - u?
Tyle, jeśli chodzi o warstwę formalną, do treści się nie odwołuję.
Zdążyłam zauważyć, że dziennikarstwo to Twoja pasja, więc dobrze byłoby popracować także nad warsztatem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra robota... Oczywiście klip.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie można? Ja mogę....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielka szkoda, że tego klipu na zamieszczonej tutaj stronie zobaczyć nie można!! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.