Facebook Google+ Twitter

Lady Pank,Totentaz i Bas Tajpan na trasie koncertowej Winter Fest

Początek roku 2015 dla fanów rocka i reggae zapowiada się imponująco. Już za dwa tygodnie, w piątek (27.02) do przemyskiego klubu NEO dotrze mini festiwal LIFE FEST 2015.

 / Fot. fot. Materiały PrasoweTo część trasy koncertowej Totentanz- Winter Tour 2015 promującej nowy album zespołu „Człowiek”.
Roztopimy każdy lód, rozgrzejemy zziębniętych fanów rockowymi wibracjami- tak nową trasę koncertową komentują muzycy zespołu.

Jednak LIFE FEST to nie tylko kapela Totentaz. Agencja Artystyczna ARENA postanowiła połączyć rockowo-reaggowe klimaty, aby tym sposobem zaspokoić gusta różnorodnej publiczności i wprowadzić nieco łagodniejszą nutę do rockowych brzmień.

Skład LIFE FEST będzie się zmieniał w zależności od miasta. W Przemyślu wystąpią: legendarny zespół Lady Pank, wielokrotnie wyróżniany przez krytykę Totentanz, oraz ulubieniec młodzieży Bas Tajpan. Dla fanów Bas Tajpana LIFE FEST będzie znakomitą okazją do usłyszenia premierowych kawałków z nowej płyty „Slavic Rasta”, która w sprzedaży ukazała się dziewiątego stycznia.

Każdy koncert to okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale też szansą na podarowanie komuś nowego życia. LIFE FEST mocno wspiera bowiem fundację DKMS, pomagającą osobom chorym na białaczkę, poprzez rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.