Facebook Google+ Twitter

Lady Perfect na scenie w Firleju

Już 20 maja we wrocławskim Klubie Firlej odbędzie się koncert zespołu rockowego Lady Perfect. Organizatorem wydarzenia jest Oba Snoba Group, działająca przy Regionalnym Ośrodku Edukacji we Wrocławiu.

Okładka płyty zespołu / Fot. materiały promocyjneLady Perfect to młody (istnieje od 2009 r), ale już utytułowany zespół. W 2010 r zdobył nagrodę Radia Wrocław w Muzycznej Bitwie i zakwalifikował się do finału VIII edycji Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych. W tworzeniu muzyki Lady Perfect sięga do korzeni najlepszych momentów w historii rocka. Członkom zespołu nieobce są więc romantyczne ballady, jak i ciężka muzyka metalowa.

Koncert w Firleju nie jest dla zespołu pierwszym kontaktem z wrocławską publicznością. Wcześniej grupa wielokrotnie miała okazję zagrać dla wrocławian m.in. na Rynku.
- Koncert zespołu Lady Perfect to doskonała okazja do dobrej zabawy przy niebanalnej muzyce. Serdecznie wszystkich zapraszamy - powiedziała Wiadomościom24 Ewa Trześniewska, współorganizatorka wydarzenia..

Koncert odbędzie się 20 maja o godzinie 20 w Klubie Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Bilety dostępne będą w kasie w cenie 7zł. Jako support wystąpi projekt elektroniczno-popowy Marlon Kozaky.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.