Facebook Google+ Twitter

Lady Sovereign na pikniku "Gazety Co jest grane"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-06-18 20:11

W warszawskiej Królikarni, 20 czerwca, odbędzie się piknik kulturowy dodatku do "Gazety Wyborczej" - "Co jest grane". Gwiazdą pikniku będzie młoda artystka brytyjskiego hip-hopu Lady Sovereign.

Plakat promujący imprezę / Fot. organizatorPlanowany start przewidziany jest na godzinę 12. Wstęp jest wolny. Podczas pikniku odbędzie się spektakl Teatru Montownia - "Kamienie w kieszeniach", pokaz filmów dokumentalnych z festiwalu Planete Doc Review, koncert grupy Łąki Łan "Dziecięcy Ogród", Festiwal Kulinarny oraz After Party w Obiekcie Znalezionym. Dodatkowo organizatorzy zapewnili wiele licznych i ciekawych atrakcji.

Kilka słów o Lady Sovereign

Lady Sovereign ma niecałe 25 lat i tak naprawdę nazywa się Louise Amanda Harman. Urodziła się w północnej części Londynu, w dzielnicy Chalk Hill nieopodal stadionu Wembley. W wieku 20 lat wydała swój pierwszy minialbum "Vertically Challenged".

W dwa lata po debiucie Lady Sovereign wystąpiła na nowojorskim Times Square podczas imprezy sylwestrowej. Została pierwszą w historii Brytyjką, która podpisała kontrakt z jedną z najważniejszych dla hip-hopu wytwórni płytowych - Def Jam.

Po powrocie do Londynu nagrała drugą płytę "Jigsaw", która właśnie miała swoją premierę. Na krążku znajdują się piosenki bardziej delikatne, melodyjne i upopowione.

Więcej informacji na stronach:
gazeta.pl
miasta.gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żałuję, że nie wiedziałem o tym pikniku no ale trafiłem na niego koniec końców i trafiłem akurat na Lady S. Ta dziewczyna jest super. Megaenergetyczna. Trudno uwierzyć, że ma te 25 lat. Wygląda na 19. Na następny piknik poproszę Lily Allen, skoro mnie tak rozpuszczacie organizatorzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.