Facebook Google+ Twitter

Lajkować czy nie lajkować ?

Im dłużej trwa konklawe, tym odważniejsze posty na Facebooku ...

Abdykacja i konklawe. nie tylko media huczą od wiadomości na ten temat. Facebook, jako jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych także.
Logujemy się, a tam sarkazm goni sarkazm... Zdjęcia pokazujące sposób wybierania papieża, biały dym nad Katowicami, linki do popularnego już skeczu , jednego z kabaretów.
I nasuwa się pytanie. Czy jeśli przeciętny obywatel kliknie że lubi te zabawne zdjęcia, teksty, filmiki, to czy już powinien zostać oskarżony o obrażanie poglądów chrześcijańskich? Bo idąc za ciosem i przykładem ostatniej afery związanej w wytransmitowanym przez telewizje programem, tak powinno się stać. A może jest to zwyczajnie przejaw faktu, ze każdy obywatel ma po prostu dosyć tego, że jest atakowany informacjami , które napływają z każdej strony, a każda z nich tak naprawdę niczym się od siebie nie różni. Przychodzi więc taki moment, kiedy zaczynamy się z tego śmiać. Ale to absolutnie nie oznacza ze jesteśmy już poganami, czy że mamy na celu obrazić kogokolwiek. To świadczy zwyczajnie o poczuciu humoru, bez którego trudno byłoby przetrwać jakąkolwiek medialną aferę.
Każdy , nawet najbardziej poważny wątek, z biegiem czasu staje się tematem żartów, piosenek, skeczy, demotywatorów. Ze wszystkiego zaczynamy się po pewnym czasie śmiać i to jest normalne.
Nie dajmy sie więc zwariowac i smiejmy się z tego co jest śmieszne, nie doszukujac sie w tym ukrytego, drugiego dna ;-)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: facebook


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

@Kasia Kasia
Moim zdaniem poruszony problem ujelas we wlasciwych slowach. Zawsze mozemy sie pochwalic duzo wrazliwoscia na rzeczy ktorych nie lubimy, jest obojetnym, sluchac albo przezywac. Mozna pomyslec ze ich szukamy aby moc wyrazic swoj zdecydowany sprzeciw.
Istnieje takze ta przyjemna strona zwiazana z usmiechem, wlasnie wybrano Papieza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.