Facebook Google+ Twitter

Lamb wystąpi na Free Form Festival w Warszawie!

W piątek 14 października w Warszawie pojawią się fenomenalni Brytyjczycy. Duet Lamb wystąpi na Free Form Festival! Obok nich spodziewać możemy się takich gwiazd jak: The Streets, Mum, Mr. Oizo, Does It Offend You, Yeah?, czy Miss Kittin.

Ich niedawny koncert w Szybie Wilsona był dowodem na to, że pomimo upływu wielu lat ich muzyka się nie starzeje. Lou Rhodes i Andy Barlow to duet idealny, potrafiący poruszać się swobodnie po najodleglejszych pozornie gatunkach, dokonując genialnych fuzji. Trip hop przeplatający się z lirycznym popem, drum and bass, czy może raczej elementy techno. Do tego trochę podwójnego basu, szczypta funky, no i rewelacyjne, klimatyczne wizualizacje - oto mniej więcej opis tego, co na scenie oznacza Lamb.Lata doświadczeń przekładają się na profesjonalizm i świetne brzmienie. Muzycy Lamb mają poza tym wielką radochę z grania i przepadają za polską publicznością. Czy trzeba czegoś więcej?

Planujcie sobie ten wieczór, 14 października, Soho Factory w Warszawie, startuje Free Form Festival.
http://www.freeformfestival.pl/program/lineup.htmlDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.