Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Lamey ostrzelał Limanovię. Wisła wygrywa w Pucharze Polski

Redakcja
Wisła Kraków wygrała z Limanovią Limanowa 1:2. Obie bramki dla "Białej Gwiazdy" strzelił Michael Lamey. Honor Limanovii, zdobywając jedyną dla niej bramkę, uratował Artur Skiba.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia mistrzów Polski. Już w 15. minucie Wisła objęła prowadzenie - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michael Lamey zdobył bramkę głową.

Potem "Biała Gwiazda" miała kolejną wyśmienitą sytuacje do podwyższenia rezultatu, jednak Jirsak nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Następnie Limanovia zaczęła atakować bramkę Wisły Kraków i w 42. minucie Artur Skiba zdobył wyrównującego gola. Zawodnik Limanovii popisał się pięknym, bezpośrednim strzałem w okienko z rzutu wolnego.

Wynik meczu zmienił się ponownie w 51. minucie, kiedy kolejnego gola dla Wisły zdobył Michael Lamey. Podobnie jak poprzednio, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Asystę zapisał na swoje konto Tomas Jirsak.

Po bramce Lameya krakowski zespół stworzył już tylko jedno poważne zagrożenie pod bramką Pyskatego, ale Jirsak ponownie nie wykorzystał kolejnej sytuacji sam na sam.

Spotkanie nie przyniosło sensacji, a gra Wisły nie zachwycała. Jednak liczy się rezultat, który niewątpliwie zadowala zawodników i kibiców krakowskiego klubu.

Bramki:
15 min. - Michael Lamey (Wisła)
42 min. - Artur Skiba (Limanovia)
51 min. - Michael Lamey (Wisła)