Facebook Google+ Twitter

LANĈERTO z nową lokalizacją w Atrium Copernicus w Toruniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-03-12 11:55

Marka oferująca męską odzież klasyczną i smart casual powiększa lokal w zmodernizowanym centrum handlowym w Toruniu.


W czwartek 12 marca LANĈERTO ponownie otworzy salon sprzedaży w Atrium Copernicus w Toruniu. Nowy, większy lokal o powierzchni blisko 100 metrów kwadratowych zlokalizowany jest na parterze nowej części centrum handlowego. Sklep powstał w oparciu o najnowszy koncept wizualny marki, w którym dominuje drewno i wystrój w niebieskiej oraz pomarańczowej kolorystyce.

Marka LANĈERTO obecna jest w Atrium Copernicus od 2010 roku. Wraz z poszerzaniem się naszego asortymentu o nowe produkty wyraźna stała się potrzeba przeniesienia sklepu do większego lokalu. Modernizacja centrum handlowego stała się dobrą do tego okazją. Jesteśmy przekonani, że zmiana lokalizacji w połączeniu z nowym wystrojem dobrze wpłynie na rozpoznawalność naszej marki w Toruniu i całym regionie oraz zachęci do zakupów większą liczbę mężczyzn szukających eleganckich i wygodnych ubrań - mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu LANĈERTO S.A.
Obecnie spółka zarządza 32 salonami własnymi w 27 miastach w całej Polsce. Zgodnie z planami firma w 2015 roku otworzy lub zmodernizuje 10 kolejnych. Jeszcze w marcu LANĈERTO otworzy swój pierwszy sklep w Elblągu, zlokalizowany w CH Ogrody.

Z okazji otwarcia salonu w Toruniu LANĈERTO przygotowało dla wszystkich odwiedzających specjalną promocję: przy zakupie garnituru za kwotę min. 1399,80 zł klient otrzyma dowolnie wybraną koszulę i pokrowiec za 1 zł. Promocja ważna jest od dnia 12.03.2015 r. do 19.03.2015 r.
(Michał Sztuk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.