Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20388 miejsce

Lans i bogactwo na Lazurowym Wybrzeżu (zdjęcia)

Luksusowe jachty, najlepsze butiki i drogie samochody. Zapraszam na wycieczkę po Cote d'Azur.

1 z 42 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Cannes- panorama miastaFot. Marcin Pietrzyk
Cannes- panorama miasta

Fot. Marcin Pietrzyk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Panie Marcinie, dzięki za żywy odzew na me rozczochrane myśli, ale ja przecież wyraźnie napisałem nie o upadku dobrych obyczajów, a tylko dobrego smaku. Francuski bogacz, uznany za życia artysta itd. również sto lat temu zostawiał w Paryżu czy innym mieście, gdzie tworzył sztukę, prowadził interesy itd. kochankę ałbo kochanka (często nawet dwie kochanki lub też dziewczynę i chłopca) pocieszających się z innymi, ale był naprawdę elegancko ubrany, świecił w śródziemnomorskim słońcu złotym sygnetem z godnym uwagi rubinem i srebrną albo złotą papierośnicą, podpierał się od niechcenia lub wymachiwał błyszczącą lakierem laseczką z metalową gałką, a jeździł imponującą limuzyną z szoferem w liberii. Już się nie będę rozwodził nad jego oficjalną połowicą i jej kapeluszem z piórami. Więc przyjnajmniej było na co popatrzeć i jaka szkoda, że nie było wtedy cyfrowych aparatów fotograficznych o rozdzielczości od 5 mln pikseli w górę...! Jaka szkoda!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie spodziewałem się, że moja wakacyjna galeria skłoni kogoś do refleksji o upadku moralnym Francji xD Panie Grzegorzu większość sportowych samochodów, które napotkałem miała tablice z Kuwejtu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i... Rosji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No a na ulicach takie same szkaradne, przeważnie szare mydelniczki na czterech kołach jak u mnie w najbliższej okolicy. Tylko, że niektóre z nich są droższe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach tak... Tylko, że tam też są tylko ludzie, którzy masowo popadają w otyłość, chadzają w śmiesznych portkach i workowatych koszulkach z krótkimi rękawami, strzygą się na łyso i bluźnią na ulicach, sami rujnują sobie zdrowie, a na koniec popełniają samobójstwo z nudów i rozczarowania, że pieniądze szczęścia nie dają. Francja-elegancja? Nie podejmuję się bronić twierdzenia, że wiadomości o jej śmierci są wyjątkowo przesadzone.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lubię Lazurowe Wybrzeże, ale po sezonie. Ciekawa galeria.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za wspaniałą wycieczkę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.