Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3535 miejsce

Lao Czesław Tour. Wrocław - ostatni przystanek

Przed nami ostatni koncert na trasie oryginalnych artystów. Wrocław to ostatnia szansa dla wszystkich spragnionych alternatywnych dźwięków Lao Che i Czesława z zespołem.

 / Fot. http://www.laoche.art.plPomysł był prosty. Na siedmiu koncertach w całej Polsce zagrają dwa zespoły, które od momentu powstania wytyczają nowe trendy w polskiej muzyce. Zarówno Lao Che, jak i Czesław to zespoły, których muzykę doceniają krytycy i coraz większe rzesze fanów w całej Polsce. Muzycy podczas trasy promują swoje najnowsze dzieła: Lao Che - Prąd Stały/Prąd Zmienny, a Czesław album POP. Wobec muzyki artystów nie można pozostać obojętnym. Lao Che to płocki zespół, który od pierwszej płyty zaskakuje. Muzykę kapeli tworzą niebanalne melodie, którym towarzyszą inteligentne teksty. Popularność przyniósł im drugi krążek "Powstanie Warszawskie" - koncept album, na którym utwory w sferze muzyczno-tekstowej są chronologicznie przyporządkowane historycznym epizodom powstania warszawskiego.

Czytaj też: Lao Che na Pradze –

Kolejny krążek "Gusła" umocnił pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym (uzyskał, podobnie jak poprzednik, status złotej płyty). Na trasie Lao Czesław Tour muzycy promują swoje trzecie „muzyczne dziecko” - Prąd Stały/Prąd Zmienny. Album wypełniony niepokojącymi, wymagającymi dźwiękami, z dużą dawką elektroniki i, jak zwykle, inteligentnymi tekstami.

 / Fot. Maciej Hachlica/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license.Drugą dawkę muzyki promowanej na trasie kreuje Czesław Śpiewa wraz z zespołem z Dani. Twórczość sympatycznego Duńczyka także wpisuje się w nurt muzyki alternatywnej, ciekawej i takiej, która nie pozostaje obojętna wobec słuchacza. Ilość sprzedanych płyt i szybkość kariery, jaką w naszym kraju robi artysta, świadczy o wysokim poziomie serwowanej przez niego muzyki. W 2008 roku Czesław wydał swój "Debiut", który pokrył się w Polsce dwukrotną platyną. Następnie ukazały się reedycje płyt Tesco Volue ("Tesco Volue" i "Songs for the Gatekeeper") pierwszego zespołu Czesława, z którym w latach 2002 - 2007 zagrał ponad 200 koncertów w Polsce. Artysta podczas trasy promuje swój kolejny krążek "POP". Album, który kolejny raz zachwyca poszerzające się grono odbiorców jego muzyki.

Oglądaj także: Czesław Mozil w Niedrzwicy. Fotorelacja

Przed nami ostatni, siódmy koncert, którym artyści zakończą wspólną promocję swojej twórczości. Frekwencja, jak i reakcje podczas występów w Warszawie, Łodzi, czy Krakowie pozwalają założyć, że inauguracyjny koncert we Wrocławiu będzie przepyszną muzyczną ucztą dla wszystkich tych, którzy od muzyki oczekują trochę więcej. Do zobaczenia pod sceną.

Lao Che:

http://www.myspace.com/laoche

Czesław Śpiewa:

http://www.myspace.com/czeslawspiewa

LAO CZESŁAW TOUR
Czesław Śpiewa
Lao Che
13.03.11 godz. 19.00
klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

bilety: 50 zł - pierwsze 300 szt., 55 zł - przedsprzedaż, 60 zł - w dniu koncertu
rezerwacje: bilety@o2.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Według informacji ze strony strony zespołu "Gusła" są rzeczywiście pierwsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
X.
  • X.
  • 14.03.2011 10:34

Jak juz cos piszecie to sprawdzcie poprawnosc zawartych informacji. "Gusla" wydane zostaly wczesniej niz "Powstanie Warszawskie", wiec nie moga byc kolejnym albumem umacniajacym pozycje zespolu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.