Facebook Google+ Twitter

Lapidarium: funkcje zamienne i zmiany w rządzie niezmiennym

Blog autora Wiadomości24.pl - Lapidarium - fragmenty (nie dłuższe niż dwa zdania) aktualnych doniesień prasowych i naszych artykułów w jednym tekście. Medialny szum... ale uporządkowany. Zapraszam wszystkich do lektury i zabawy!

W piątek Gosiewski mówił dziennikarzom, że wyniki przeglądu resortów mają być znane w przyszłym tygodniu i wtedy ogłoszone będą ewentualne zmiany w rządzie.

– Mam taki pomysł, żeby minister zdrowia i minister edukacji zamienili się miejscami. Resorty z oczywistych względów na tym nie ucierpią. W ciągu dwóch tygodni znane będą decyzje premiera w tej sprawie – powiedział w "Śniadaniu w Trójce" szef komitetu stałego Rady Ministrów.

Bolesław Piecha, wiceminister zdrowia odpowiedzialny za projekt, broni się. – Na razie ministerstwo przyjęło założenia, teraz jeszcze musi zapoznać się z nimi rząd i to rząd zdecyduje, czy projekt przyjąć, czy nie – wyjaśnia "Dziennikowi" Piecha.

Teraz w miejsce ćwiczeń fizycznych i sportu minister Roman Giertych chce wprowadzić dodatkową godzinę z historii.

Nie mogę niczego obiecać – stwierdził prezydent Lech Kaczyński, proszony o pomoc w odwołaniu decyzji ministra edukacji.

– Spodziewam się krytyki, ale nic mnie ona nie obchodzi. Nie cofnę się przed niczym – powiedział Roman Giertych.

– To niepoważna propozycja – ocenił krótko Tomasz Lipiec.

Cytowane artykuły:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/gosiewski_w_ciagu_2_tygodni_decyzje_premiera_o_zmianach_w_18311.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/samodzielne_wakacje_nastolatkow_czas_seksualnej_inicjacji_1722.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jaroslaw_kaczynski_krytykuje_ministra_zdrowia_zbigniewa_17154.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prezydent_porozmawia_z_giertychem_2330.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/absurdalny_plan_giertycha_historia_zamiast_wf_848.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/roman_giertych_krytyka_mnie_nie_obchodzi_10779.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rezygnacja_zarzadu_pzpn_warunkiem_podjecia_rozmow_18045.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.