Facebook Google+ Twitter

Lapidarium: Polska AD 2007 - atom, seks i oddziały szturmowe

Nowy pomysł na bloga autorów Wiadomości24.pl - Lapidarium - fragmenty (nie dłuższe niż dwa zdania) aktualnych doniesień prasowych i naszych artykułów w jednym tekście. Medialny szum... ale uporządkowany. Zapraszam wszystkich do zabawy!

Nowy rok przywita nas, już niemal tradycyjnie, nowymi, wyższymi cenami. Podwyżki wynikają m.in. z tego, że nasze państwo potrzebuje więcej pieniędzy.

Zdołaliśmy zakupić rafinerię Możejki, w styczniu będą decyzje dotyczące mostu energetycznego (między Polską a Litwą), one właściwie już zapadły, ale będą umocnione decyzją dotyczącą budowy elektrowni atomowej - mówił premier. - W lutym świętować będziemy nasze atomowe osiągnięcia - zacytowała IRNA słowa prezydenta. W przyszłym roku będzie wizyta premiera chińskiego w Polsce, będą wizyty z Wietnamu i innych krajów, ja też prawdopodobnie wybiorę się do Azji i będziemy nawiązywać stosunki ściślejsze w sferze politycznej i gospodarczej - zapowiedział premier. Aby pozyskać dla rezolucji Moskwę i Pekin, w środę usunięto z projektu zapis mówiący o zakazie podróżowania za granicę 12 Irańczyków związanych z programem atomowym.

Łódzka prokuratura od wybuchu "seksafery" prowadzi śledztwo w sprawie "żądania oraz przyjmowania korzyści osobistych o charakterze seksualnym" przez osobę pełniącą funkcję publiczną i uzależnienia od nich zatrudnienia w biurze poselskim. Podejrzany osobnik, według Sokołowa o słowiańskich rysach, został już przekazany czeskiej policji. Jak poinformowała środowa "Gazeta Wyborcza", na polecenie resortu edukacji szkoły w całej Polsce mają tworzyć listy uczennic, które były lub są w ciąży.

W ostatnich dniach zaobserwować możemy zjawisko całkiem nowe i bez precedensu. Oto wicepremier i minister rolnictwa - Andrzej Lepper, pragnąc wykorzystać swój krewki temperament, fantazję i poczucie estetyki dla dobra ojczyzny, i przydzielone do dyspozycji nieliche fundusze, utworzył własne oddziały szturmujące narodową kulturę i tak zwane dziedzictwo. Najciekawsze w tym jest to, że nasz minister obrony zdaje się tego nie zauważać.

Cytowane artykuły:
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/awaryjne_ladowanie_samolotu_aeroflotu_z_awanturujacym_sie_15167.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/konfrontacje_swiadkow_w_sledztwie_w_sprawie_seksafery_15161.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/giertych_ankieta_ma_pomoc_uczennicom_w_ciazy_15113.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/ministerstwa_spraw_cudacznych_15151.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/fanaberia_lpr_czy_glos_rozsadku_15140.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nowy_rok_i_nowe_wyzsze_ceny_15160.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jaroslaw_kaczynski_pozytywnie_podsumowal_2006_rok_15100.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/iran_lekcewazy_rezolucje_onz_w_sprawie_sankcji_14870.html http://www.wiadomosci24.pl/artykul/rosja_usa_prezydenci_rozmawiali_o_projekcie_rezolucji_14814.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

qddyzvpc
  • qddyzvpc
  • 13.07.2011 11:17

u9XO35 <a href="http://grqepkdvwmhc.com/">grqepkdvwmhc</a>, [url=http://tcwbwqadxdrd.com/]tcwbwqadxdrd[/url], [link=http://aiiinkmoyodg.com/]aiiinkmoyodg[/link], http://nmbuaywuvizt.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.