Facebook Google+ Twitter

Larry zawitał do siedziby premiera Wielkiej Brytanii na Downing Street 10

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-02-17 21:50

Na Downing Street 10 w Londynie, zamieszkał nowy pracownik. Przed przybyciem, jego personalia utrzymywane były w najgłębszej tajemnicy. Ale teraz już wiadomo kim jest Larry.

Downing Street 10 / Fot. David Bohrer., wikipedia- wolne zasoby Larry to kot bardzo szybki, masywny i nieustraszony. Swego czasu John Major, były premier, korzystał z usług kota Humphrey’a, który zjawił się wraz z nim na Downing Street i rywalizował później z pupilami Tony’ego Blaira. Niestety, ten pracowity zwierzak przeszedł na emeryturę w 1997 roku.

Larry pochodzi z londyńskiego schroniska Battersea gdzie mieszkał wraz z 40 innymi kotami, ale teraz będzie miał nową rodzinę.

Jest gotowy do łapania szczurów grasujących w okolicach Westminsteru w dzień i w nocy. Kilka sztuk już złapał, więc to daje nadzieję, że w końcu żaden gryzoń się tu nie ostanie.

Obecnie jego główną dewizą polityczną jest nieustanna walka z gryzoniami. Tak więc może to oznaczać koniec ich panowania w domu przy Downing Street. Oczyszczenie z nich tej posesji, a tym samym los narodu i Imperium Brytyjskiego zależy od Larry’ego.

Wszystko w jego łapach!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie jeden by chciał w takim miejscu pracować :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.02.2011 23:46

Komentarze Brytyjczyków już nie są tak łaskawe. Oglądający spot forumowicze pozwalają sobie nawet na żarty sugerując, że LARRY w pierwszej kolejności powinien wygryźć szczury mieszkające na Downing Street 10... I nie mają tu na myśli gryzoni, ale urzędujących tam konserwatystów. Ale cóż te ludzkie pretensje mogą obchodzić kota, szczególnie dniu jego święta...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.