Facebook Google+ Twitter

Larry zawitał do siedziby premiera Wielkiej Brytanii na Downing Street 10

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-02-17 21:50

Na Downing Street 10 w Londynie, zamieszkał nowy pracownik. Przed przybyciem, jego personalia utrzymywane były w najgłębszej tajemnicy. Ale teraz już wiadomo kim jest Larry.

Downing Street 10 / Fot. David Bohrer., wikipedia- wolne zasoby Larry to kot bardzo szybki, masywny i nieustraszony. Swego czasu John Major, były premier, korzystał z usług kota Humphrey’a, który zjawił się wraz z nim na Downing Street i rywalizował później z pupilami Tony’ego Blaira. Niestety, ten pracowity zwierzak przeszedł na emeryturę w 1997 roku.

Larry pochodzi z londyńskiego schroniska Battersea gdzie mieszkał wraz z 40 innymi kotami, ale teraz będzie miał nową rodzinę.

Jest gotowy do łapania szczurów grasujących w okolicach Westminsteru w dzień i w nocy. Kilka sztuk już złapał, więc to daje nadzieję, że w końcu żaden gryzoń się tu nie ostanie.

Obecnie jego główną dewizą polityczną jest nieustanna walka z gryzoniami. Tak więc może to oznaczać koniec ich panowania w domu przy Downing Street. Oczyszczenie z nich tej posesji, a tym samym los narodu i Imperium Brytyjskiego zależy od Larry’ego.

Wszystko w jego łapach!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie jeden by chciał w takim miejscu pracować :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.02.2011 23:46

Komentarze Brytyjczyków już nie są tak łaskawe. Oglądający spot forumowicze pozwalają sobie nawet na żarty sugerując, że LARRY w pierwszej kolejności powinien wygryźć szczury mieszkające na Downing Street 10... I nie mają tu na myśli gryzoni, ale urzędujących tam konserwatystów. Ale cóż te ludzkie pretensje mogą obchodzić kota, szczególnie dniu jego święta...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.