Facebook Google+ Twitter

Lars Ulrich oznajmia, że nowa płyta mogłaby ukazać się już latem

Z biegiem lat oczekiwania na kolejne płyty zespołu Metallica stają się swoistym stadium hartowania cnoty cierpliwości. Tak i teraz perkusista Lars Ulrich zapowiada nowy album już na czerwiec! I szczerze nie daje na to żadnej gwarancji...

Lars Ulrich (Metallica), perkusista. http://ironmaidenmexico.blogspot.com/2013/12/iron-maiden-y-metallica-confirmados.html / Fot. ironmaidenmexico.blogspotLars Ulrich w rozmowie z zasłużonym brytyjskim magazynem Metal Forces, potwierdza postępy w pracach nad dziesiątym albumem studyjnym zespołu Metallica. Płyta której wciąż brak tytułu, jest już niemal ukończona i pozostaje zająć się finalnym całokształtem dzieła. Jak mówi perkusista: "Właściwie już w czerwcu zbierzemy się i rozważymy, co dalej robić z tym wszystkim, jak to nazwiemy i co na tym będzie."

Zespół nagrywa materiał w swojej kwaterze głównej, czyli Metallica HQ w San Rafael (Kalifornia). Nad produkcją płyty czuwa Greg Fidelman, który firmował swoim nazwiskiem ostatnie studyjne wydawnictwo fonograficzne grupy; album "Death Magnetic" miał swoją premierę we wrześniu 2008 roku.

"Greg Fidelman pracuje nad tą płytą przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, od zeszłego lata" - mówi Ulrich. "Robi szalenie dobrą robotę, wkłada w to swoje serce i duszę."

Fani przyzwyczaili się już do długiego oczekiwania na kolejne krążki pionierów thrashowej młócki. W przybliżone daty ukazania się płyt można wierzyć, ale tylko odrobinę bardziej od wiadomości o Elvisie Presleyu wystającym na jednym z podpoznańskich przystanków autobusowych. Niemniej Lars Ulrich dzieli się nadzieją, że nowy album ukaże się jeszcze w 2016 roku. Zarazem perkusista przezornie zastrzega się, że nie daje żadnej gwarancji co do tego terminu.

Z dalszych wyjaśnień Ulricha: "Jeżeli ta płyta nie wyjdzie w tym roku, to nie dlatego, że nie została ukończona" - powiedział duński muzyk. "Będzie tak z jakiegoś kosmicznego powodu, dla którego mądrzej wstrzymać się z tym, aż do następnego roku. Ale materiał będzie gotowy tego lata".


W ogólności, gdyby ktoś począł zapominać w czym rzecz, proszę zapoznać się ze skrótowym omówieniem (ograniem?) twórczości zespołu Metallica; film poniżej (ha ha ha):


źródło: Metal Forces

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.