Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14478 miejsce

Laskowik i Fedorowicz bawili w Bytomiu

W minioną niedzielę, 9 września Zenon Laskowik wespół z Jackiem Fedorowiczem bawili bytomską publiczność. Duetowi satyryków towarzyszyła "Kabareciarnia" i zespół muzyków "Promile".

Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi, jest dyrektorem artystycznym Platformy Artystycznej O.B.O.R.A. / Fot. Piotr A.JeleńZenon Laskowik, jako współtwórca wraz z Krzysztofem Jaślarem legendarnego kabaretu TEY w latach siedemdziesiątych, podobnie jak wtedy, tak i dzisiaj potrafi na scenie satyryczno-kabaretowej dać świetne przedstawienie. Z początkiem lat 90. ubiegłego wieku wycofał się z życia estradowego i został listonoszem. Jednak nie dane mu było pozostawienie sceny satyrycznej, ot tak sobie. Powrócił z powrotem do kabaretu w 2003 roku, a z jakim skutkiem, mogli się o tym przekonać widzowie niedzielnego spotkania w Bytomskim Centrum Kultury. A, jeśli za partnera ma się tak znakomitego aktora i satyryka, jakim jest Jacek Fedorowicz, ta zabawa była gwarantowana na najwyższym poziomie."Kabareciarnia" Laskowika / Fot. Piotr A.Jeleń

Duetowi Laskowik-Fedorowicz towarzyszyli artyści Kabareciarni, prezentując nowy program i nowe teksty piosenek.
Oprawę muzyczną zapewnił zespół Promile.

Warto przypomnieć, że w roku ubiegłym Zenon Laskowik wraz z Waldemarem Malickim zostali laureatami TelekamerOd trzech lat Jacek Fedorowicz wspólnie z Zenonem Laskowikiem koncertują po kraju / Fot. Piotr A.Jeleń Tele Tygodnia w kategorii "Rozrywka - osobowość". Natomiast rok wcześnie sięgnął po telewizyjną nagrodę Super Wiktora.

W niedzielne popołudnie bytomską publiczność bawiła ekipa w składzie: Zenon Laskowik, Jacek Fedorowicz, Grzegorz Tomczak, Andrzej Piątek, Adrianna Biernacka, Julia Mikołajczak, Barbara Tomkowiak, Michał Ruksza, Jarosław Buczkowski, Krzysztof Kiełpiński, Zbigniew Wrombel, Piotr Szulc.
Adrianna Biernacka / Fot. Piotr A.JeleńZespół "Promile" / Fot. Piotr A.Jeleń / Fot. Piotr A.Jeleń

Kabareciarnia Laskowika swoją twórczość poza spektaklami na trasach koncertowych w kraju, prowadzi w Poznaniu w kino-teatrze Apollo.
Zenon Laskowik już w czasach studenckich pałał się kabaretem, kiedy to założył kabaret "Klops" / Fot. Piotr A.JeleńJacek Fedorowicz, aktor, satyryk, felietonista, absolwent Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdyni. Kawaler Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski. / Fot. Piotr A.Jeleń


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.