Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34518 miejsce

"Lata rozpaczy" - wspomnienia matki Nataschy Kampusch

Jak donosi strona amazon.de, ukazała się właśnie książka "Lata rozpaczy - moje życie bez Nataschy". Jej autorką jest Brigitte Sirny, matka porwanej przed dziewięcioma laty w Wiedniu Austriaczki.

"Lata rozpaczy" - wspomnienia matki Nataschy Kampusch / Fot. amazon.de"Lata rozpaczy" to zapis przeżyć, jakie towarzyszyły Sirny przez wszystkie lata rozłąki z córką. W udzielonym dla niemieckiego dziennika Bild, z okazji wydania książki, wywiadzie, Brigitte Sirny zdradziła jak wyglądało jej życie po uprowadzeniu córki, które szczegółowo opisała w "Latach rozpaczy". Przyznała się dziennikowi, że kiedy porwano Nataschę, próbowała popełnić samobójstwo. Skarżyła się również na to, że w pierwszych dniach po uwolnieniu córki, nie mogła się z nią widzieć. "To było jak drugie porwanie" - przyznaje na łamach gazety Bild.

Książka - jak twierdzi portal książki.wp.pl - jest również obroną Sirny przed wysuwanymi pod jej adresem zarzutami udziału w porwaniu córki.

Dziesięcioletnia Natascha Kampusch została uprowadzona w 1998 roku, w Wiedniu, przez technika informacyjnego Wolfganga Priklopila. Jednak 23 sierpnia ubiegłego roku, po ponad ośmioletniej niewoli, w piwnicy podwiedeńskiego domu, udało jej się uciec, korzystając z nieuwagi swego prześladowcy, który chwilę później popełnił samobójstwo, rzucając się pod pędzący pociąg.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.