Facebook Google+ Twitter

Latająca Skoda wbiła się w dach kościoła

23-letni mężczyzna jechał zbyt szybko i na jednym z pagórków wypadł z trasy i wylądował na dachu kościoła. Wypadek miał miejsce w miejscowości Limbach-Oberfrohna we wschodnich Niemczech. Kierowca trafił do szpitala.

Nieznany kierowca prowadził z nadmierną prędkością samochód marki Skoda Octavia przez miejscowości w Saksonii w południowych Niemczech. Na jednym z zakrętów stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i wjechał na skarpę. Nadmierna prędkość spowodowała, że wyleciał do góry na około 35 metrów i wbił się w dach kościoła w miejscowości Limbach-Oberfrohna.

Po akcji strażaków mężczyzna został uwolniony z wraku i z licznymi obrażeniami trafił do pobliskiego szpitala. Samochód został następnie zdjęty z dachu za pomocą dźwigu. Kierowca został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, jednak nic na razie nie wiadomo o wynikach. Także jego imię i nazwisko nie zostały ujawnione.

Skoda Octavia, warta w przybliżeniu 10 tys. euro, zostanie zezłomowana. Koszta naprawy dachu kościoła nie zostały jeszcze oszacowane.

Źródło: Yahoo UK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.