Facebook Google+ Twitter

Lateksowe lobby w warszawskim Ratuszu

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-11-26 07:44

Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz, wyłożyła z miejskiej kasy 80 tysięcy złotych na reklamę prezerwatyw - pisze "Nasz Dziennik".

 / Fot. PAP/ UmbroChodzi o program pilotażowy skierowany do studentów, który ruszył w Warszawie w październiku pod hasłem "Wiem, co robię!". Patronem jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego i Politechnika Warszawska. Pieniądze wykłada Urząd Miasta Warszawy.

"Nasz Dziennik" pisze, że stołeczny Ratusz rozpisał już nowy konkurs na rok 2010, który ma na celu rozpowszechnianie profilaktyki AIDS. Miasto przeznaczy na to kolejnych 60 tysięcy złotych. O fundusze będzie się między innymi ubiegać Zjednoczenie na rzecz Żyjących z HIV/AIDS "Pozytywni w Tęczy". Zajmuje się ono przede wszystkim edukacją młodych osób "skłonnych do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych".

Projekt "Wiem, co robię!" jest rozpowszechniany w pięciu warszawskich akademikach SGGW i PW. Potrwa do końca roku. W akademikach są rozdawane bezpłatne ulotki dotyczące "zmniejszania ryzyka zakażenia HIV". Organizowane są też zajęcia warsztatowe na ten temat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A co na to PIS i jego poplecznicy z pod znaku Krzyża.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Pani Prezydent - to ważne działania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.