Facebook Google+ Twitter

Latem stolica Polski, poza sezonem miasto wymarłe

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-04-15 09:27

Łeba to piękne miasteczko nad polskim Bałtykiem. Wspaniałe widoki, cudowna przyroda, bezkresne piaszczyste plaże, niesamowite krajobrazy. Dlaczego więc Łeba poza sezonem letnim jest dosłownie zabitą deskami i zaryglowaną na kłódkę dziurą?

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Łeba - widok z wydmy na plaże i morze. Czas na wspaniały, słoneczny nadmorski spacer.Foto. Grzegorz Drzycimski
Łeba - widok z wydmy na plaże i morze. Czas na wspaniały, słoneczny nadmorski spacer.
Foto. Grzegorz Drzycimski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.04.2007 15:32

Zdjęcia z marnego aparatu to i jakośc niska. Sorry. Na pewno forma tez ważna przyjmuję do serca uwagę krytyczną, ale te zdjęcia to tylko dadatek do głównego problemu. Cieszę się Ewo, że miło spędziłaś czas w Sobieszewie, też lubię to miejsce. Fajnie, że Wyspa Sobieszewska żyje pełnią życia nawet w słonecznym kwietniu. Niestety podobno znowu idzie do nas znaczące oziębienie i opady.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia są dość niskiej jakości, co niestety psuje ogólne wrażenie. Dobry pomysł z ostatnim zdjęciem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorzu, właśnie wróciłam z Sobieszewa. Uprzejmie donoszę, że wyspa żyje, żyje pełnia życia :) Uff, chociaż to :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.04.2007 10:08

Obawiam się, że Łeba to tylko przykładowe miasteczko. Ja uwielbiam Łebę i boleję, że muszę oglądać takie widoczki jak powyżej. Nie sądzę, żeby lepiej było w Krynicy Morskiej, Ustce czy Sobieszewie. To pozasezonowy problem nadmorskich miasteczek. Setki pozamykanych barów, smażalni, kawiarenek, pizzerii etc. Kwadratura koła. Wszyscy narzekają, że poza sezonem to tylko umierać, ale robią niewiele żeby ściągnąć indywidualnych turystów. W tym roku byłem trzy razy w Łebie w styczniu, marcu i kwietniu i nie miałem możliwości zjeść nawet hot-doga na mieście. Widocznie nie opłaca się otwierać tych budek, ale wtedy nie ma co marudzić, że nikt poza sezonem nie chce tam przyjeżdżać, bo i po co ??? Funkcjonują tylko po hotelach zamknięte turnusy sanatoryjne all inclusive. Rozmawiałem z miejscowymi twierdzą, że coś zaczyna się ruszać dopiero w czerwcu. Dziwię się tylko, że nawet tylko dla mieszkańców nie warto otworzyć całorocznej pizzerii w mieście ????????? W styczniu musiałem zjeść suchą bułę w miejscowej piekarni/cukierni, objechałem całe miasteczko, wszystko zabite dechami. Miejscowi zapraszali na lato, bo latem Łeba to potęga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) (+)(+) ! Uratowałeś mi dzisiaj tzw. skórę., niesamowite! Planowaliśmy się dzisiaj wybrać do Łeby na rybkę. W takim razie zmiana planów, zmiana kierunku, jedziemy do Sobieszewa :)
Super fotorelacja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.