Facebook Google+ Twitter

Lato łapie za ster, PZPN i tak tonie!

Kilka dni temu, na internetowym portalu jednego z ogólnokrajowych dzienników, przeczytałem artykuł na temat “ustawionych” wyborów w PZPN. Myślałem, że to nieprawda - chyba się myliłem.

Właśnie dzisiaj odbył się zjazd wyborczy PZPN, który, jak wiemy, wygrał Grzegorz Lato. Szczerze mówiąc myślałem, że wybory nowego prezesa odbędą się zgodnie z prawem. W gruncie rzeczy nie wiem czy tak było, czy nie, ale wypowiedź pana Jagodzińskiego wiele wyjaśniła.

“Zrezygnowałem m.in. z powodu jakiejś dziwnej gry bez mojego udziału, a z udziałem np. gościa z Ukrainy Hryhorija Surkisa. Przypadkiem wszedłem do sali, w której odbywało się spotkanie m.in. z udziałem jego, Michała Listkiewicza, Zbigniewa Bońka i Grzegorza Laty. W kącie stał Zdzisław Kręcina, którego moim zdaniem starano się przekonać do rezygnacji. Mnie w ogóle na nie nie zaproszono, a gdy wszedłem Surkis próbował mnie wyprosić i przekonać, że on tu jest gospodarzem" - powiedział Jagodziński.

“Zbyszek i Grzesiek to dwaj wybitni polscy piłkarze i godni kandydaci na prezesa PZPN, ale nie tymi metodami. Wszyscy kandydaci powinni być równo traktowani, na co zwróciłem uwagę Michałowi Listkiewiczowi. To wyglądało na próbę “ustawienia” wyborów i doprowadzenia do porozumienia między Bońkiem a Latą. A nie na tym chyba polega demokracja…” - dodał.

Wielu Polaków zaczepionych na ulicy niejednokrotnie mówiło, że Polskim Związkiem Piłki Nożnej rządzi “mafia”. Po tym co powiedział pan Jagodziński te słowa całkowicie obnażają całą prawdę o związku.

W skrócie mówiąc stołki na Miodowej będą zajmowane przez tych samych ludzi, a burdel w polskiej piłce jak był, tak będzie. Mam wrażenie, że związkowców to chyba raduje, bo mnie wręcz przeciwnie!

Cytaty pochodzą z portalu Futbol.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.