Facebook Google+ Twitter

Lato w Mieście 2010 - czas zacząć!

Zakończenie roku szkolnego już w najbliższy piątek. A to oznacza, że kolejne Lato w Mieście zbliża się wielkimi krokami. Urząd Miasta Stołęcznego Warszawy zadbał oto, żeby nikt się nie nudził - przygotowano 200 różnych atrakcji: zajęcia i turnieje sportowe, koncerty, wystawy, filmy.

Inaugurację tegorocznego "Lata w Mieście" zaplanowano na 1 lipca. Tego dnia, na Agrykoli odbędzie się interdyscyplinarna impreza "Podróż w czasie z wyobraźnią". Natomiast kilka dni przed inauguracją - w czwartek, ostatni w tym roku dzień nauki szkolnej, rozpoczną się zajęcia sportowe na Bemowie, wystawa o Euro w budynku NBP, letnia szkółka tenisowa w Wesołej i "Rockowe lato w Arsusie".

Na dobre, "Lato w Mieście", rozkręci się w poniedziałek- właśnie wtedy rozpocznie się większość zajęć i warsztatów. Młodzież i dzieci będą mogli przebierać w propozycjach. W osiemnastu warszawskich dzielnicach, każdego dnia zaplanowanych jest łącznie 200 różnych wydarzeń i imprez. W programie tegorocznego "Lata w Mieście" dominują imprezy sportowe: mecze piłki nożnej i siatkowej, tenis, zajęcia na basenie, w niektórych dzielnicach, także ścianka i kręgle. Poza zajęciami sportowymi planowane są szkolenia z obsługi komputera i internetu, rozmaite gry i zabawy w świetlicach,
szkołach, bibliotekach oraz domach
kultury.

Organizatorzy planuja też plenerowe pokazy filmowe - np. w Parku Czechowickim w Ursusie mają być wyświetlone filmy: "2 dni w Paryżu", "Hurt Locker" oraz filmy powstańcze.
http://www.planero.pl/ShowEvent.php?id=37980&t=lato-w-miescie-2010

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.