Facebook Google+ Twitter

Lato z radiem w Szczawnie Zdroju

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-03 07:32

"Lato z radiem" zagra dziś w Szczawnie Zdroju. Impreza rozpocznie się o godzinie 16-tej. Wystąpią Bajm, Kashmir oraz Maleo Reggae Rockers.

Na najmłodszych zabawy będą czekały jednak już godzinę wcześniej. Dzieci będą mogły poeksperymentować dzięki wystawie przygotowanej przez Centrum Nauki Kopernik. Każdy natomiast będzie mógł spróbować swoich sił w licznych konkursach przygotowanych przez organizatorów. Jednym z nich jest nagranie pozdrowień z wakacji w obecnym na koncertach studiu plenerowym Programu Pierwszego Polskiego Radia. Autorzy najciekawszych, na przykład w formie rymowanek lub wierszyków, zostaną nagrodzeni.

Koncerty "Lata z radiem" są także okazją do spotkania ze znajomymi ze szkolnych lat, a przy okazji wygrania nagrody. Ten konkurs prowadzony jest we współpracy z portalem internetowym nasza-klasa.pl. Zastępca dyrektora radiowej "Jedynki" Wojciech Konieczny proponuje, aby zamiast w restauracji dawni uczniowie jednej klasy spotykali się właśnie na trasie koncertowej letniej audycji. Wystarczy sfotografować klasę na tle dekoracji "Lata z radiem", a następnie wysłać w wersji cyfrowej na adres mailowy latozradiem@polskieradio.pl. Zwycięska grupa zje kolację w eleganckim hotelu.

Nagrody można wygrać jednak nie tylko podczas koncertów, ale i na antenie podczas samej letniej audycji Pierwszego Programu Polskiego Radia. "Lato z radiem" można słuchać od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 12.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.