Facebook Google+ Twitter

Lato Zet i Dwójka z gwiazdami

Tegoroczne wakacje z Radiem Zet stoją pod znakiem muzyki i podróży. W ramach telewizyjnej trasy "Lato Zet i Dwójki" Radio Zet wraz z TVP2 odwiedzą Opole (3 lipca).

Muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy, siedem miast na trasie koncertowej, w tym trzy transmisje telewizyjne w TVP2, plenerowe studia oraz słoneczna ramówka to propozycje Radia Zet na zbliżające się lato.

Tegoroczne wakacje z Radiem Zet stoją pod znakiem muzyki i podróży. W ramach telewizyjnej trasy "Lato Zet i Dwójki" Radio Zet wraz z TVP2 odwiedzą Zieloną Górę (26 czerwca), Opole (3 lipca) i Łódź (31 lipca).

Gwiazdami wakacyjnych koncertów będą m.in. Edyta Górniak, Blue Cafe, Afromental, Kate Ryan, Urszula, Feel, Kelis, Kasia Cerekwicka, Sunrise Avenue, Halina Mlynkowa, Kasia Wilk, Mezo, Urszula Dudziak, a także finaliści programu "Bitwa na głosy" wśród nich najzdolniejsza uczestniczka programu Hania Hołek www.haniaholek.pl . Oprócz koncertów na gości będą czekać liczne atrakcje w miasteczku Radia Zet. Stacja będzie również wyłącznym patronem radiowym Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, który odbędzie się 16 lipca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.